- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 935 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 935 Culés
11
Biała kobieta została zwolniona z pracy, bo się "źle spojrzała" na czarną osobę.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/03/EiYbrA2FLdRdGbWRmK4M9X9UsIzRSTDZ.mp4
0
@Zoker rasizm, wszędzie ,,rasizm". Paranoja, ktoś na siłę chce wywoływać rasizm
1
@Zoker stare, nie wiesz czy to prawda (nikt tego nie potwierdził). Ale fame na tik toku zdobyty bo widzę że drugi tydzień się to niesie albo i trzeci :D
0
@Bykunn Poczekaj napiszę do niej żeby podesłała mi jakiś skan wypowiedzenia żebyś miał potwierdzenie.
I stara to może być trzytygodniowa kanapka, a nie filmik.
0
@Zoker xD nie baw się w pelikana please. Jak nie prowokacja Antify to blondi z tik toka. Dobrzy jesteście
Ciekawy też wywód na temat tego że film nie może być stary :D
0
@Bykunn Tutaj mamy relacje jednej strony. Sytuacja faktycznie mogła wyglądać tak jak opisuję - bo idiotyczne ataki na personel w sklepach to niestety codzienność. Ale równie dobrze mogło być zupełnie inaczej i zwyczajnie się dziewczyna wybiela w tym filmiku. Chciałbym poznać relację z drugiej strony.
0
@Azi dokładnie to pisałem jak pierwszy raz pojawił się ten temat. Jeśli jest tak jak opisała to skandal i trzeba to zwalczać. Tylko minęły 2 tygodnie i nikt tego nie pociągnął więc wydaje mi się że to ściema
0
@Bykunn Mi to brzmi na naciągane. Historia taka mocno podejrzana. Poza tym jak pracujesz w sklepie 1,5 roku to przecież znasz przełożonych i taką rzecz idzie wyjaśnić w trakcie rozmowy. Koledzy z pracy chyba ją już też wystarczająco znają, żeby wiedzieć, że nie jest miotającą płomieniami z oczu rasistką :p