- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1438 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1438 Culés
14
Byłem w wielkim szoku jak łatwo wczoraj wchodziliśmy w PSG. Obiektywnie mówiąc należało się 1-3 do przerwy i to bez żadnego tłumaczenia. Ciekaw jestem czy PSG mając świadomość, że trzeba atakować zagrali by inną piłkę czy mają już ten gen przegrywów i wyszli na ten mecz nastawieni na jak my na Liverpool. To jak piłka się wczoraj nam chodziła to przypomniały mi się czasy Lucho a to jak Moriba chwilę po wejściu ciałem zniszczył Mbappe to coś pięknego.
1
@bartekvisca Napewno by inaczej grali.Pokazali to w pierwszym meczu jak dobrze grają gdy trzeba grać.
4
@bartekvisca mają gen przegrywów tylko trafili na niedoświadczony jeszcze Lipsk tak to by się nikt tym pandemicznym pseudoturniejowym finałem nie podniecał
0
@Encore Totalnie się nie zgadzam z tym stwierdzeniem.
Chcieli grać dokładnie to samo, co w pierwszym meczu, czyli średni pressing i czekanie na kontrę, ale tym razem to my zagraliśmy zupełnie inaczej, wychodząc do nich wysoko, co w połączeniu z kontrola środka pola sprawiło, ze PSG modliło się do Navasa.
2
@Beztroskii Zobaczymy jak Paryż będzie wyglądał w next meczach.
0
@Encore
nie masz kompletnie racji, gdyby mieli mniej szczęścia to by znów była remontada
stłamsiliśmy ich w tym meczu, a najlepszy dowód że nawet kibice realu tu wchodzili i to mówili
0
@lucca87 Gdyby,gdyby.Fakty są takie że jest 5;2 w dwumeczu byku.
0
@Encore
no i co z tego? ja mówię tylko o wczorajszym spotkaniu
pierwszy mecz zagraliśmy kicha to fakt
wczoraj zagraliśmy mega dobrze i stłamsiliśmy PSG, które było bezradne i to też fakt, o którym mówią wszyscy kibice nawet Realu