La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

5

I taka Barca jaką widzieliśmy we wczorajszym meczu podbiła moje serce :D Szczególnie pierwsza połowa... tylko ta skuteczność, PSG było do złapania. I tutaj chciałbym zwrócić uwagę na to jak ta drużyna pięknie walczyła. Jeden z najlepszych obecnie klubów w Europie praktycznie nie istniał. Oczywiście PSG nie miało Neymara, ale my praktycznie gramy bez obrony i bez napastnika a byliśmy naprawdę blisko, to pokazuje jak ogromny potencjał drzemie w tej drużynie i myślę że zmierzamy w dobrym kierunku. Młodzi w postaci Pedriego, Moriby i oczywiście Ansu mają wspaniałe wejscie w drużynę a w Barcelonie B czeka jeszcze Balde czy Collado. Wystarczy tylko dać im szansę a jestem pewien że ją wykorzystają. Mam równiez nadzieje że Laporta ogarnie ten burdel, sprowadzi nam porzadnego napastnika, sprzeda balast. Myślę że przyszłość rysuje się w pieknych kolorach blaugrana

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?