La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1610 Culés

2

cieszy to, że w końcu (no może w dużej większości) La Rambla mówi jednym głosem nawet mimo niby "wstydliwego" wyniku dwumeczu bronimy i chcemy pozostania Koemana

0

@domin682 Ja tam dalej nie chcę, ale zobaczymy... obym się pomylił co do niego.

0

@Bagsik88 taktyk może i nie jest z niego najlepszy ale ma fajny sztab, broni podopiecznych, szczerze się wypowiada podczas wywiadów, nie boi się stawiać na młodych, potrafi zmotywować chłopaków. Nie widzę sensu zmiany

0

@domin682 Jak EV powiedział, że przygotowanie jest uzaleznione od wyników to do teraz jest mu to wypominane. Jak trener Barcelony może powiedzieć, że jesteśmy słabsi i to sezon przejściowy? Kolejna rzecz to wyniki oraz zdobywane bramki(jest ich mniej). W ważnych meczach wpuszczał glownie tych samych zawodników co wcześniej inni trenerzy. Kiepsko rotuje. Taktycznie odstaje. Widzę potrzebę zmiany.

0

@Bagsik88 Oprócz Desta chciał jeszcze 3 transfery i mówił, że brakuje mi zawodników na obronę, pomocnika box-tobox i środkowego napastnika (nie porównuj Suareza do Duńczyka). Dla mnie bardziej wyniki są uzależnione od przygotowania ale to moje zdanie

0

@domin682 I co związku z tym? Ewentualnie to jego minus. Zgodził się na odejście Suáreza. A ja się nie zgadzam z tym co Koeman mówi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?