La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

5

Ufff - biorąc pod uwagę to co piszą kibice czy dziennikarze na forach czy grupach to temat Nagelsmana jest raczej stary i nieaktualny - dawno nie widziałem takiej mobilizacji fanów gdzie praktycznie 100% stoi murem za Koemanem. Bardzo ciekawe spostrzeżenia można poczytać - oprócz oczywistości jak szacunek, posłuch, miłość, rozwój zespołu itd to zauważyłem także takie uwagi:
1) osoba Koemana sprawiła że Leo chce zostać w Barcelonie bo odzyskał radość gry - Laporta przychodzi na gotowe
2) Koeman nie zgodzi na bycie "słupem" przy decyzjach transferowych - ma jaja i nie będzie tak sterowalny jak 30-letni trener.
3) Koeman zna się na pracy z młodzieżą i potrafi wyłuskiwać talenty
4) HIT - część kibiców uważa że to plan Laporty na to aby wskrzesać w zespole wolę walki o mistrzostwo i puchar "dla Koemana". Duża część kibiców uważa że cały zespół będzie murem na Koemanem i będzie dodatkowo zmotywowany, aby nie było argumentów na zastąpienie Koemana.

0

@JarekS nie będzie tak sterowany jak 30 letni trener .... To już są twoja wymysły. ;) nie mówię że Koeman ma odejść, ale nikt nie wie jak poradzi sobie nowy trener , może lepiej A może gorzej, ale niech o tym zadecyduje Prezydent klubu i bzdura jest że Messi chce zostać przez Koemana. Messi chce zobaczyć przyszlsoxiowy projekt sportowy który zapewnić może tylko Prezydent A Trener jest jednym z tych ogniw A ta praca z młodzieżą Koemana to fakt dał szansę kilku młodym, ale pomyślmy czy nie zmusiły go do tego braki kadrowe i kontuzje zawodników, Koeman prosi o wzmocnienie starym Wijnaldumem

0

@kaamil1910 ogarnij się, wyraźnie napisałem że to są opinie większości kibiców na forach j grupach. Świadomi kibice widzą w jakim położeniu jest klub i zespół, a rolą prezydenta jest nie pieprzyć tego co jest dobre. Nikt obserwujący z boku Koemana nie pomyśli o jego zwolnieniu biorąc pod uwagę jakie cuda robi na ławce i poza nią, dlatego chciałem zauważyć że nikt na katalońskich mediach nawet poważnie nie bierze tego newsa pod uwagę. Odnośnie Wijnalduma to topowy piłkarz, który gra 99% meczów w siłowej PL i jest do wzięcia za darmo. Przy takim kolesiu od czarnej roboty de Jong gra swój najlepszy futbol na pozycji Busiego...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?