La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

0

Posiada ktoś z Was Smartwatch? znudził mi się stary zegarek, nie dawno też zacząłem treningi i wiem, że pod tym kątem takie urządzenie ma wiele przydatnych funkcji, przymierzam się do Samsung Galaxy Watch 46mm, warto? zbiera świetne opinie.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 miałem i był spoko. Jednakowoż teraz mam Garmina.

0

@Kurkmen A Garmin to już chyba jakaś wyższa półka? jakościowo i cenowo z tego co oglądałem kilka modeli.

0

@MesQueUnClub_87 lubuję się w zegarkach, i od jakiś g-shockow, przez inne tiemexy etc. Miałem jakiegoś bubla (pierwsze smartwatche) i przeszkadzało mi ładowanie ich...natomiast kupiłem Smarband Huaweii jakiś za +- 140pln swego czasu, i powiem szczerze że to jest rozwiązanie dla mnie bo: wodoodporny, budzik, jak jakieś bieganie to apke w tel uruchamiam i się z tym łączy, nie szkoda mi go więc nawet do jakiś prac nie ściagam, jest b. lekki, wąski i nie przeszkadza w noszeniu a co najważniejsze, ładuję go raz na 3-4 tygodnie-serio! Wiadomo że do garniaka czy coś to klasyczny zegarek pasuje ale już mniej tego noszę.

0

@KrystianR Tak, opaski są spoko, tylko ja chcę żeby to urządzenie wyglądało jak okrągły zegarek.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 hej, ja mam Huawei Smartwatch GT i Samsung Frontier. Ten drugi jest bardziej rozbudowany, bo ma sekcję pod sport jak i pod to aby mieć tam jakieś zdjęcia, gry, odpisywać na smsy, odbierać połączenia itd.

Za to Huawei jest głównie pod zadania sportowe i zbieranie statystyk, za to ma lepszy ekran moim zdaniem od Samsungów.

0

@kordyl1010 Ile Ci trzyma bateria w jednym i drugim?

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 troszkę tak. Ja kupiłem Garmin Fenix 6X pro. Chciałem kupić coś sensowniejszego, dlatego wybór padł na ten model. Zerknij na smartwatche od Huawei, bo też mają fajne i przystępne cenowo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?