- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1418 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1418 Culés
1
Christo Stoiczkow: Gdy Griezmann jest na boisku, Barcelona zawsze gra w dziesiątkę. Jeśli chce czegoś dokonać w dłuższej perspektywie, musi go sprzedać. Trincão i Braithwaite powinni być w drużynie.
Z Dembouzem to jakby nas było 9.
3
@marcin000019 No chyba nie
2
@marcin000019 Beka beką ale gdyby nie Griezmann to by nie było finału pucharu króla.
1
@Encore Oczywiście ale w najważniejszych rozgrywkach piłkarskich nie istnieje.
1
@Coutinho007 Też prawda.Cóz poradzić.
0
@marcin000019 Z Messim gramy w ośmiu. A do tego jeszcze Busquets i Lenglet, czyli jednak wychodzimy na boisko w sześciu!
4
@Witekk10 z Messim w defensywie moze tak ale w ofensywie to jak 3 - robi za strzelca, za asystenta i za robiacego przewage dryblingami
0
@Coutinho007 w tym sezonie miał nierówną forme w tych rozgrywkach. Np. Dobry mecz z Juve, potem słaby rewanż i to samo z PSG, wiec mozna stwierdzic, ze nie ma rownej formy na te rozgrywki.
0
@mekston Śmieje się tylko. ;)
1
@Witekk10 Z Messim gramy w ośmiu? Przecież ten atak to głównie Messi, tu nie ma nikogo kto pociągnie ten wózek.
0
@Coutinho007 Nie zrozumiałeś. ;) Śmieszne jest gadanie, że jak dany zawodnik jest pod grą itp. to gramy w dziesięciu. To jak trzem nie bardzo idzie, to znaczy, że gramy w ośmiu? :D