La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

1

Ćwiąkała jest równie dobrym ekspertem jak Ci sędziowie.

8

@norbi77 Ćwiakala jest kozakiem a sędziowie są beznadziejni wiec co to za porównanie?

0

@KacperVEB A takie, że jak może powiedzieć. że " Nie jestem pewny, ale argumenty do podyktowania karnego były" ...chłopie! To był ewidentny karny, a on jest "niepewny" :)

2

@norbi77 rozumiem, ze bardzo chciałeś tego karnego tak jak i ja ale po pierwszej powtórce dokładnie widać nie było bo słaba powtórka. Potem powiedział, ze ewidentny karny także nie wiem o co chodzi. Zauważyłem, ze przywalanie się do pana Tomka to jakiś nowy trend na rambli

0

@KacperVEB ...pana Tomka :D

0

@norbi77 jest pewnym autorytetem dla mnie jeśli chodzi o wiedzę piłkarska bo posiada ja ogromna wiec zwracam się na pan. Co w tym dziwnego?

0

@KacperVEB Skoro on jest autorytetem, to Ci współczuję. Sam go kiedyś oglądałem i z przyjemnością słuchałem, ale od jakiegoś czasu jest tak drętwy i gada takie bzdury, że ręce opadają.
Tak więc powodzenia :)
Dla mnie nie jest żadnym autorytetem, bo powiedzieć to samo, co wyczyta w hiszpańskiej gazecie, to może nawet Laboga.
Do Wolskiego to nawet podjazdu nie ma i nigdy nie będzie miał.

0

@norbi77 ale mi współczuć nie musisz :) wolski to również moje top 3 komentatorów ale jeśli chodzi o wiedzę na temat ligi hiszpańskiej to do Cwiakaly nie ma podjazdu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?