La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1448 Culés

9

Widać ze Atletico spuchło i zapewne jeszcze nieraz punkty straci. Bardziej martwi mnie Real bo to drużyna który cały sezon gra naprawdę słaba piłkę ale wciąż potrafi wyciągać punkty nawet w fatalnych sytuacjach. Kluczowa jest nasza postawa w meczach z obydwoma rywalami.

1

@AlwaysBlaugrana Najpierw to trzeba patrzeć na siebie, a potem na Atletico, a reszte mieć gdzieś. Jak wyjdziemy na lidera, to wtedy można patrzeć tylko na siebie i starać się nie gubić punktów.

1

@AlwaysBlaugrana ja mimo wszystko boje się tych 2 meczów z Atleti i Realem. Ciężko będzie wygrać oba te mecze ale oczywiście trzymam kciuki

1

@AlwaysBlaugrana Real dzieki lepszemu dwumeczowi z Atleti moze liczyc na to ze wygraja z nami, my z Atletico i wowczas potrzebuja jednej wpadki Atleti zeby wskoczyc na 1 miejsce

Jak wygramy z Huesca to jestesmy pomiedzy Madrytami ale jednak to my gramy oba spotkania z nimi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?