La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1687 Culés

konto usunięte

0

Człowiek już sobie myślał, że Robercik że złotym butem, a tu Ronaldo rozpoczyna swoją zabawę. Rok temu na wiosnę strzelał praktycznie w każdym meczu. Mam nadzieję że Lewy jednak da rade wygrać tę nagrodę i nikt mu jej nie sprzątnie sprzed nosa.

0

@BartqRKO moim zdaniem ronaldo zgarnie. On teraz bedzie ladowal srednio ze 2 gole na mecz no i lewy ma 4 spotkania mniej

1

@BartqRKO Lewy wczoraj miał szansę strzelić conajmniej hat tricka. Sam jest sobie winien, bo byłby poza zasięgiem.

3

@amanter Ronaldo nic nie zgarnie będą mecze z mocniejszymi zespołami niż Calgiari.

0

@daniel32778 za tydzien potezne bene cos tam. Bedzie grad bramek

0

@amanter Nie no Lewy już jest pewniakiem.Ta przewaga jest za duża.

0

@Encore Ale z wczorajszym hat trickiem mogła być jeszcze większa przepaść. Trzeba też widzieć, że ma te kilka spotkań mniej.

konto usunięte

0

@Encore Rok temu Lewy też miał dosyć sporą przewagę, ale te dodatkowe 4 mecze w innych ligach robią swoje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?