- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1278 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1278 Culés
10
Tyle znanych pań na jednym zdjęciu, zdjęcie pochodzi z 2018r. Od lewej, na górnym zdjęciu to Abella Danger, Angela White, Ana Foxx, Jessa Rhodes, Tori Black, Mia Malkova, Vicki Chase i Kira Noir. Zdjęcie nie jest najnowsze więc trochę się zmieniło Mia Malkova i Kira Noir powiększyły piersi :-(. A wy którą panią wybieracie? Jakbym miał wybrać dwie to wybór padłby na Angele i Vicki. Choć wszystkie są spoko a Jessa Rhodes najmniej podchodzi mi do gustu.
Zdjęcie
https://ibb.co/GC0Ff7c
Link do głosowania w grupie D w LRX World Cup, jeśli ktoś przegapił. Głos można oddać do końca jutrzejszego dnia.
https://strawpoll.com/p3x5d6bff
Link do całego postu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9767451#comment-9767451
@IronSanHybrid @zawsze_barca @PanZagadka @lukasbarca86 @Barca1992 @baczmus
@AllBundy @Chaoss @Szreko @qwer123
0
@lucas/catalan Dla mnie Mia Malkova najlepsza. :)
Najmniej do gustu podchodzi mi Jessa i Ana też.
2
@lucas/catalan Tylko dla dorosłych dodatkowo oznaczeni.
@chojecky @Jackazz @dawidor9 @volume4443 @JORD10 @Ojciec5tkidzieci @aro1
Jakoś żadna nie robi na mnie wielkiego wrażenia.
0
@Ojciec5tkidzieci Ana kiedyś mi się nie podobała ale teraz to się trochę zmieniło.
1
@lucas/catalan biere Tori Black ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@lucas/catalan Ta w czerwonym ma czym oddychać. Dość podobna do koleżanki z technikum. Tyle, że koleżanka z klasy trochę szczuplejsza. Musiała na W-f w bluzie ćwiczyć :D Niezła była, ale niestety mówiła, że nie chce chłopaka mieć z szkoły, a szkoda...
1
@PanZagadka Dobry wybór, gdzieś widziałem na Twitterze albo na Instagramie pisała że nigdy nie powiększy sobie piersi, akceptuje siebie jaką jest i to się ceni.
@daniel32778 hah
0
@lucas/catalan Mia i Tori.
0
@daniel32778 Mogłeś się w semestrze maturalnym przepisać do np. wieczorowego liceum (pod warunkiem, że to inna szkoła) i sprawa załatwiona.
1
@lucas/catalan Dla mnie Mia bezkonkurencyjna szkoda że majstrowała przy biuście.
1
@Ojciec5tkidzieci Równie dobrze teraz mogę podbijać, bo nie ma chłopaka i imprezowała z nami. No, przecież już od kilku lat nie chodzimy razem do szkoły i jesteśmy po nieudanych związkach, a ona się otarła o ślub nawet :D