La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 974 Culés

konto usunięte

2

Nie miałem przedtem czasu, no to może teraz. Jeśli korwin serio myśli, że niska dzietność itd to dzieło tylko i wyłącznie feministek i wystarczy jedno pokolenie, by sytuacja powróciła do "normy" to można tylko xd



- można prześledzić dzietność Niemek. Im jest lepiej, tym paradoksalnie dzieci mniej

- teraz liczy się stabilizacja życiowa, praca, mieszkanie, jakiś komfort tego życia, a do tego trzeba pieniędzy

- nawet mając wszystko z pkt 2 niewiele kobiet zdecyduje się na urodzenie 5/6 dzieci, gdyż jest to ogromny wysiłek fizyczny i psychiczny, potem te dzieci trzeba wychować, nierzadko praktycznie w pojedynkę, gdy małżonek musi pracować całymi dniami na utrzymanie licznej rodziny, a wieczorami chce odpocząć. Kobieta tego komfortu nie ma



Dla mnie optymalny model to 2+2 i myślę, że więcej bym nie chciał.

1

@MESSIah16 Dla mnie też 2+2, choć jeżeli byłbym wstanie zapewnić godziwe warunki do życia rodzinie to wtedy 2+3 było by również ok.

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 ja też, bo dzieci to fantastyczna sprawa, obserwowanie ich od samego początku :D

1

@MESSIah16 myślę że 2+2 to bardzo dobry model, ale jeśli miałbym warunki do zapewnienia przyszłości i godnego życia to jak najbardziej 2+3 bym chciał

1

@MESSIah16 Najsmutniejsze jest to że 2+2 nie przyczyni się do wzrostu ba nawet trudno nazwać go naturalnym dla demografii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?