La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1500 Culés

konto usunięte

4

Jeśli chodzi o siłę i jakość kadry, to na ten moment top 3:

1. Francja
2. Anglia
3. Portugalia

Na papierze cała trójka ma bardzo silny i szeroki skład, ale w Anglię ciężko uwierzyć na dużym turnieju, bo od lat wiadomo jak to wygląda. Na pewno też nie można zapominać o Belgach, ale wydaję mi się, że na ten moment są słabsi kadrowo od w/w zespołów. Hiszpania i Niemcy z przeciętną generacją, jak na nich.

0

@Yosemite Belgia bez Hazarda to nie Belgia.Niestety.

5

@Yosemite Jak dla mnie Hiszpania, Niemcy > Portugalia

1

@Zoker No Włochy też lepsze

@Yosemite na drugim miejscu powinna być Francja B :D

0

@Yosemite Ja coś mam przeczucie, że Włosi namieszają na Euro i mogą być nawet w finale. Oby nikt z tej trójki nie wygrał ;) Niestety pewnie Francja wygra.

konto usunięte

1

@Zoker No w porządku, mi się generacja Hiszpanów średnio podoba, a Niemców to już w ogóle.
@DonMatteo901 Tak, Włosi też mocni. Ogólem Mancini ich ładnie wskrzesił, znowu wracają powoli na szczyt.

1

@Yosemite Mówienie o silnej kadrze Portugalii, moim zdaniem, to bzdura i szczerze nie wiem czemu wciąż takie opinie się pojawiają. Przeciętni bramkarze, kiepska obrona, w której w zasadzie oprócz Rubena Diasa (i ewentualnie Cancelo) grają mocno średni zawodnicy. Idąc dalej zaczyna to wyglądać lepiej, bardzo dobra linia pomocy, szczególnie Fernandes, Bernardo Silva i Neves oraz solidna linia ataku z Cristiano i Felixem na czele. Nie mniej jednak jeśli weźmiemy pod uwagę naprawde swiatowe nazwiska to tylko w pomocy jest konkret, Cristiano ma już 36lat, a Jao Felix dalej nie pokazał pełni potencjału.
Edit: raczej tak jak @Zoker widziałbym prędzej Niemców, Hiszpanów czy też Włochów.

0

@Zoker na koniec i tak pewnie bedzie siuuu :P

1

@Yosemite Hmm ja bym chyba na 3 dał Holandie, jedynie nominalnego napastnika na poziomie brakuje bo z całym szacunkiem do Werhorsta i Luuka De Jonga, ale oni nie miają nawet podjazdu do najlepszych napastników Oranje, ba zaryzykuję, że oni nawet do Huntelaara nie mają a co dopiero do Robina Van Persie, Makaaya o Rudzie Van Nistelrooyu, Kluivercie czy Van Bastenie nie wspomne bo to obraza dla ostatniej trójki...

0

@Yosemite
ja bym dał
1-2 - Francja, Portugalia
3-5 - Hiszpania, Anglia, Włochy
6-7 - Belgia, Holandia

w sumie każdy z tych krajów może zdobyć mistrza

Hiszpania do niedawna nie doceniałem ale w pomocy mogą grać - rodri, thiago, pedri + jest busi, koke, fabian, m.llorente
w ataku - fati, f. torres, oryzabal,olmo na skrzydłach a na 9 - morata i g.moreno

nawet środek obrony- ramos, pau torres, i.martinez, garcia jakoś ogarnia

wiadomo to nie pokolenie xavi, iniesta, puyol, villa, torres, xabi alonso

ale wg mnie moga namieszać

0

@Yosemite Dla mnie Belgia i Włochy są dużo mocniejsze, niż Portugalia i Anglia w szczególności.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?