La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

12

Ponoć kibice Legii roznieśli wirusa. Te media co o tym pieprzą cicho siedzieli jak Julki wyszły na ulicę, tam wirusa ni ma.

8

@lucas/catalan ja akurat oglądałem tylko o tym że jak sobie kibice stali pod stadionem to policja tak chętnie nie reagowała jak na protestach. W jakich wiadomościach, o tym czytałeś/oglądałeś?

3

@Kgorecki2500 Nie bronie oczywiście policji ale słyszałam też że policja legitymowała, wlepiła kilka mandatów i nikt z kibiców się nie czepiał o to. W przeciwieństwie do Julek które płakały o to że policjant chciał ją wylegitymować

4

@Kgorecki2500 w wiadomościach z alternatywnej rzeczywistości.

Gość wskazuje rzekomą niekonsekwencję mediów, a jedyne co było to niekonsekwencja policji. I o tym pisały media. Fikołek

konto usunięte

2

@lucas/catalan porównując do tego jak pascyfikują kobiety,to reakcji w "starciu" z kibolami nie było wcale;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?