- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 648 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 648 Culés
1
Porto ich przejdzie. Gorzej jak trafią na jakieś BVB
0
@Pietraszko Spokojnie Hochland ich wyjaśni tak jak kiedyś Lewy xD
0
@Pietraszko
Właśnie Porto nic nie zrobi, BVB ma Hohlanda który może sam mecz wygrać, a w tej Atalancie to nie ma żadnego piłkarza który potrafi zrobić roznice.
0
@ObiektywnyKibic121 Muriel, Zapata, Ilicic? Jak ktoś nie jest na okładkach fify to juz nie umie robic roznicy xD?
0
@ObiektywnyKibic121 BVB nie ma trenera. Ramos przypilnuje indywidualnie Hallanda i po BVB
0
@obiektywny12
No Muriel dzisiaj lata jak wariat :) Zapata i Ilicic nie ma na boisku wiec oni mogą grać jak Messi, dopóki ich na boisku nie ma, to mnie nie obchodzą, jak wejdą to i tak żaden z nich nie weźmie na siebie gry i zrobi przewagi dryblingiem. A Ci co teraz są na boisku to czyli Malinowski i Pasalic to są średni piłkarze, Malinowski oprócz mocnego strzału nie pokazuje nic.
1
@Pietraszko
Halland przy dobrym dniu zniszczy Ramosa tak samo jak zniszczył cała Seville.
0
@ObiektywnyKibic121 Z całym szacunkiem, ale czym Haaland ma zniszczyć Ramosa :D? Wątpie, że go przedrybluje. A i w powietrzu nikłe szanse. Haaland ma tylko wykończenie
0
@obiektywny12
A no tak zapomniałem Ramos to najlepszy obrońca w historii i Haaland to nawet nie ma po co wychodzić na boisko, jeżeli Ty uważasz, ze Haaland ma tylko wykończenie to nie mamy o czym rozmawiać.
0
@ObiektywnyKibic121 A nie uważasz, że Ramos jest najlepszym obrońcą w historii? Tzn to tylko moja opinia, ale ciężko mi znalezc w pamięci kogos lepszego
1
@obiektywny12
Przecież on nawet nie jest top 5, gość jest świetnym liderem, zdobył dużo trofeów i jest możliwie najlepszym kapitanem obecnie na świecie, ale jego umiejętności strikte defensywne to nawet nie jest top 5.
Obrońca który jest bardziej znany za swoje podboje w ofensywnie niż za grę w obronie, nie ma prawa być top w historii
0
@ObiektywnyKibic121 Okej, szanuje opinię.