La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

konto usunięte

4

Trochę mnie ten nadmierny optymizm dziwi tutaj że pierwszy silniejszy rywal przyjdzie i Real polegnie.Nie lubie białych ale Real to zawsze Real i takie gadanie że tu im Bayern 4 wsadzi,tu City im tyle wsadzi itd.to taka nadmierna pewność co już niejednego zgubiła.City niby jest mocne ale Guardiola odkąd odszedł z Barcy nie oszukujmy się czy to najpierw z Bayernem czy potem z MC dostawał regularne bęcki w LM wiec ja bym ich tu nie stawiał w roli jakiś faworytów w LM.

2

@Mixtape A ja uważam że City wygra, jak z sezonu na sezon mówiłem że coś im zabraknie, to czuję że jednak ten sezon będzie należał do nich w Lidze Mistrzów.

2

@Mixtape No niestety 31 drużyn z 32 dostaję w każdym sezonie bęcki w LM. A to zawsze po Pepie sie jezdzi najbardziej, to pokazuję z jakim geniuszem mamy do czynienia, wymaga się od niego tylko bycia na szczycie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?