La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2510 Culés

40

Tebas na starość zaczął się w końcu wypowiadać jak obiektywny szef LaLigi, a nie wierny fan Realu. Kilka lat temu nie można go było słuchać. Teraz coraz częściej wypowiada się w sposób wyważony i z szacunkiem dla Barcelony, a momentami nawet brzmi jakby z odrobiną sympatii. Może to kwestie biznesowe, bo silna, wielka Barcelona to laurka ligi, a może po prostu zmądrzał, bo przecież tak powinno być zawsze.

8

@arasz1819 Superliga zajrzała w oczy to trzeba było zacząć dbać o relacje

2

@arasz1819 fan Realu? Przecież on co chwilę wbija szpilkę Perezowi. Te relacje popsuły się dobre kilka lat temu i teraz my chyba bliżej do nas niż do drużyny ze stolicy. Przynajmniej po wypowiedziach tak można odczuć.

2

@Bobo25 niestety punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, trudno o obiektywizm ;)

1

@Bobo25 ja wiem, że jak niektórzy nie lubią prezydenta, trenera to od razu też klubu, któremu kibicują, ale to tak nie powinno raczej działać

0

@arasz1819 Zgadzam się. W ogóle osoby na takich stanowiskach powinni być obiektywni najbardziej jak to jest możliwe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?