La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1437 Culés

1

Jak myślicie kto jutro z awansem United czy Milan?

2

@Kondziubarca Myślę, że Milan wyszarpie

1

@Kondziubarca Coś czuję że United :)
Ale Milan też może zaskoczyć :)

Edit. Ale jestem za United w tym meczu. :)

1

@Kondziubarca United po karnych

konto usunięte

1

@Kondziubarca mam nadzieję że Milan:)

1

@Lionel_Messi10 @Encore Też mi się wydaje że karne mogą być albo jakieś zamknięcie tego w dogrywce :D @Barca1992 ja za United ale Milanowi też źle nie życze więc zły nie będę jak awansują :P

2

@Wossi61FCB Presja większa na United bo dla nich to byłaby mega słaba sprawa odpaść tak szybko w Lidze Europy.

1

@Kondziubarca Mam takie samo zdanie jak Ty. :)

Też coś czuję że karnych nie będzie. :)

0

@Kondziubarca A Ibra będzie grał ?

0

0

@Lionel_Messi10 W takim wypadku mimo wszystko United faworytem ale tak na 55 procent.Choć wolałbym Milan.

2

@urbipl Tak jak kolega wyżej podrzucił będzie grał, więc tym bardziej jestem ciekawy czy będzie jakaś dobra strzelanina w tym meczu czy męczenie buły..

1

@urbipl @Kondziubarca Liczę na dobre widowisko i dużo bramek. :)

2

@Kondziubarca Obejrzy się mam nadzieję w końcu jakieś meczycho bo Lm rozczarowała.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?