La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1426 Culés

3

Wspaniałe KSW. Wspaniali włodarze.
Już w czwartek na staredownie było widać, ze ten Bombardier ma kontuzje pleców. Panowie włodarze z cała pewnością o tym fakcie wiedzieli dużo wcześniej, ale jako janusze biznesu stwierdzili, ze trzeba sprzedać trochę PPV, a większość ludzi wykupiło gale dla tej walki, wiec postanowili ściągnąć gościa do Polski, stwarzać pozory i pompować balonik do granic możliwości, by 30 minut przed gala poinformować wszystkich, ze wywaliło mu wyrostek XD

Ale tak tak, KSW dogania UFC. Niech się martwią co dalej, bo na starych zawodnikach długo nie pociągną swojego biznesu.

konto usunięte

3

@Beztroskii ale walka Racić-Przybysz - kozaacka

0

@AllBundy I to jest drogowskaz, w jakim kierunku powinna podążać organizacja. Mieszanka bałkańskich i polskich zawodników z potencjałem, przede wszystkim prawdziwych fajterów, dla których KSW będzie atrakcyjnym przystankiem w karierze.

Im szybciej sobie to uświadomią, tym lepiej dla wszystkich.

1

@Beztroskii włodarze KSW mają chyba większe ego niż Ibra myśląc że kiedykolwiek zbliża się do Amerykanów. Nie tędy droga. Moim zdaniem powinni bardziej iść w promocję młodszych zawodników i starać się być takim jakby zapleczem do walk w UFC. Wyrobić na tyle markę by ludzie z UFC spoglądali w naszą stronę czy nie ma tu kogoś ciekawego.

0

@Beztroskii Kto tak twierdzi, że KSW doganiało UFC, jak w naszym kraju większą oglądalność mają pewnie gale fame mma od tych KSW.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?