- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1426 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1426 Culés
6
Porównywanie FAME MMA do KSW, jest szczytem herezji. Zadajcie sobie pytanie, czy obecność na tych galach Godlewskiej, partnerki Szpilki, jakiś Kruszwilów czy Minimajków i porównywanie ich z Soldiciem, Erko Junem czy Mamedem ma jakikolwiek sens? Jest to czysty debilizm.
7
@prucnalkam Jeżeli mam porównać to jako rozrywkę do oglądania to tak, Fame MMA jest ciekawsze (dla mnie). Może to dlatego, że w KSW przeważnie nie kojarze 3/4 walczących chłopów i mam wywalone jajca kto wygra.
2
@4drian0 Jako rozrywka rozumiem
0
@prucnalkam Fame Mma pod względem organizacji jest ponad KSW.
5
@prucnalkam nie oglądam Fame MMA, bo jak dla mnie to bardzo niszowa rozrywka, ani to jakiejś gwiazdy nie walczą, ani zawodowcy. Zwykli amatorzy z internetu. Poziom walk taki pewnie jak był u mnie w gimnazjum.
0
@Yoshi94 dla mnie fame mma to poziom pamiętników z wakacji chłopaki do wzięcia itp
2
@Yoshi94 takie moze byly 3-4 pierwsze gale... Teraz tam jest iscie profesjonalnie zdexydowana większość ma profesjonalnych trenerow trenują razem z tymi od KSW... duzo sie zmienilo. Oczywiście sa tacy co maja to gdzies itp ale to malutka grupka reszta to profesjonalisci
0
@prucnalkam Ja z gal MMA oglądam tylko UFC obecnie, główne ppv za darmo na polsat sport i walki zazwyczaj stoją na dobrym poziomie (cześć i na bardzo dobrym, ale też się zdarzają te gorsze).
0
@RR jak mówiłem nie oglądam. Tylko podejrzewam że trenują ale od kiedy? Pewnie max pół roku. Talentu też pewnie większość nie ma