La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 829 Culés

79

- Ousmane Dembele: "Chciałem dużo pracować i pomagać drużynie, ale od 2017 roku byłem bardzo słaby pod względem fizycznym, ale teraz wszystko się zmieniło. W tym roku jest już lepiej, bardzo się poprawiłem pod okiem trenerów od przygotowania fizycznego. Zmieniło się przygotowanie do meczów i sposób w jaki trenujemy. Problemy, z którymi zmagałem się od trzech lat to życiowe doświadczenie i trzeba je przyjmować z uśmiechem." [TF1]

- Prywatny fizjoterapeuta Dembele: "Nie znałem wcześniej Dembele, ale zawsze widziałem, że jest odważny. Kiedy jesteś kontuzjowany przez dwa lata to pod względem psychicznym jest to dla ciebie trudne. Miał dużo siły, by wierzyć, że ponownie może wrócić na boisko." [TF1]

3

@BarcaInfo mam nadzieje, ze wróci do formy z dortmundu jeśli będzie miał typowa 9 koło siebie

1

@BarcaInfo Guardiola jakby wziął go pod skrzydła to byłaby topka

16

@BarcaInfo Tutaj trzeba pochwalić Dembele, że te kontuzje go nie podłamały i chciało mu się dalej pracować.
Myślę, że po takich problemach niejeden rzuciłby to w cholerę i przestał ciężko pracować.
Mam nadzieję, że spore grono osób, które wylewało na niego wiadro pomyj, bo Marca i As stwierdziły, że tylko gra na konsoli i się opieprza zastanowią się dłuższą chwilę, zanim zaczną kogoś hejtować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?