La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1426 Culés

1

Griezmann w 1 połowie sporo pracy w defensywie, w ofensywie głównie na ścianę, 2 próby długich piłek i 1 udana oraz gol. Dobre zawody, tylko i aż dobre.

0

@Rewolucja123 to właśnie dzięki Antkowi Barcelona jest w stanie zdominować rywala. To dzięki niemu robimy sobie posiadanie i gdy Leo widzi odpowiednimoment to robi ruch, dostaje piłkę i przyspiesza akcje.
Ale to trzeba dojrzeć by to zrozumieć.

0

@Yoshi94 Cóż, każdy wyśmiewa gre bez piłki, ja go za to chwalę.

0

@Rewolucja123 nie tyle wyśmiewa co wgl jej niedocenia. Griez w ofensywie zapewnia posiadanie pilki a do tego świetnie pracuje w obronie.
Z Dembele też się większość śmieje ale obrońcy przeciwnika srają w gacie i pilnują go jakby to był Leo. Dzięki temu inni mają o wiele więcej miejsca. Bramka Desta świetnie to obrazuje.

0

@Yoshi94 Dlatego twierdze, że gra przeciętnie dzis, a nie słabo, setke miał, ale dobrze się ustawił, trochę strat chyba miał, ale też wykartkował rywala, do tego ściąga stoperów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?