La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1548 Culés

5

Chciałbym się zagłębić w jedna ważna i nurtującą mnie sprawę i chciałbym, żebyśmy podyskutowali na ten temat. W środku pola mamy tak:
Busquetsa,Pedriego,De Jonga, Pjanica,Puiga,Alena,Roberto,Matheusa i od biedy Coutinho. Po sezonie raczej pożegnamy się z Coutinho,Alena,Pjanica,Matheusem i ewentualnie Puig na wypożyczenie. Mówi się o Wijnaldumie ale czy faktycznie jest on nam potrzebny? Mamy bardzo dobre pokolenie pomocników w la masii i postawiłbym stanowczo na nią.
Na przyszły sezon nasz środek wyglądałby tak:
Busquets,Roberto,Pedri,Orellana,Nico,Moriba i De Jong. Ja byłbym z niego zadowolony dużo bardziej niż granie 30 letnimi zawodnikami. Zapraszam do dyskusji w komentarzu

1

@KacperVEB Wijnaldum nie jest potrzebny. Ani nie wygryzie nikogo z 1 składu raczej z pomocników, ani nie da więcej nam niż taki Moriba.

konto usunięte

0

@KacperVEB absolutnie nie jest, kolejny wiekowy zawodnik który nie wniesie nic szczególnego do drużyny, a tylko będzie zapychał miejsce

konto usunięte

0

@KacperVEB Jest Orellana i Nico, a gdzie Alex Collado?

0

@KacperVEB Wijnaldum to jest prawdziwy żołnierz z dobrą technika. Za darmo to jest prawdziwy skarb. Mocno nie doceniany zawodnik. Największe ostatnio sukcesy Liverpoolu to były z nim w składzie. Grał od deski do deski.

0

@Admin030 mamy tylu świetnych zawodników w barcy b, ze o nim zapomniałem :D skupiłem się bardziej na klasycznych środkowych pomocnikach a Collado to taki skrzydłowy/ofensywny pomocnik ale masz racje on także znajdzie się w kadrze

0

@matirix20 może i tak ale będzie blokował grę młodym zawodnikom a mamy takie perełki, ze nie możemy ich zmarnować

0

@KacperVEB Tak rozumiem. Fernandes, Coutinho, Pjanic out i miejsce by było dla Holendra

0

@matirix20 jak dla mnie jeśli pozyskamy Wijnalduma i jego pensja nie będzie wygórowana to jakiś zły nie będę ale chciałbym postawić mocno na wychowanków

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?