- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1463 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1463 Culés
2
Nie chcę zapeszać, ale wydaje mi się, że po ewentualnych transferach Haalanda i jakiegoś pomocnika możemy być maszyną w przyszłym sezonie. Zdaje się, że Barcelona mogłaby ruszyć po wszystkie trofea.
2
@CatalanDream pomocnik nie potrzebny Franek Pedri Moriba.
1
@MarcelNJ11 Ew ktoś pokroju Wijnalduma do rotacji
9
@CatalanDream potrzebny jest rezerwowy LO i rasowy ŚO plus taki Haaland. I tyle. Oprócz tego tylko sprzedać zbędnych piłkarzy i gra gitara
1
@michal26 Lenglet, Cou, Pjanic, i może Griezmann - OUT
A no i masz rację - potrzeba rezerwowego LO chyba, że Firpo będzie grał tak jak z PSG w Paryżu
1
@CatalanDream poczekajmy o mówienie o maszynie. Po tych wzmocnieniach wyroślibyśmy na faworyta ligowego choć i Real może się wzmonić, ma lepszy budżet), ale w LM to od kilku lat odpadamy po spotkaniu przegrywanym różnicą 3+ goli, więc spokojnie z tą maszyną nawet po transferach.
Do tego nie wiadomo co z Messim.
Plus bardziej widać problem poza napastnikiem ze ŚO niż pomocnikiem. (chyba, że Lenglet by się ogarnął - poprzedni sezon mial dużo lepszy)
1
@CatalanDream do rotacji mamy Rikiego I Moribe póki co bo narazie Busi w 1 wszym składzie
0
@mekston Dlatego piszę że nie chcę zapeszyć, aczkolwiek szansa na taki obrót spraw jest
0
@MarcelNJ11 I z nimi chcesz wychodzić na fazę pucharową LM, brzmi to jak masochizm po tych wszystkich euro-przekopach.
@michal26 No ja bym powiedział że brakuje kilku niezłych rezerwowych by ten zespół po 2-3 kontuzjach się nie rozleciał.
1
@CatalanDream Jeszcze Umtiti chociaż na wypożyczenie.Bez minut nie wróci na wysoki poziom a u nas to trochę za dużo ryzyko .Na ten moment przegrywa rywalizację praktycznie z każdym.
0
@Gall Zgadzam się. Dlatego potrzebujemy klasowego ŚO i ŚN. Pozbycie się 3-4 graczy. Reszta będzie naszymi rezerwowymi. Taki Mingueza, czy Puig, Trincao, czy inni tego pokroju to moim zdaniem dobrzy na rezerwę.
1
@CatalanDream wszystko jest możliwe :) jak się uda wrócić do grona ścisłych faworytów LM to byłoby świetnie - bo wiemy jak jest z finansami. Zatrzymanie Messiego to jedno, ale te transfery to na razie niepewne.
Do tego zawsze dochodzi pewne ryzyko związane z aklimatyzacją danego piłkarza w innym klubie, w innej lidze.
Zdecydowanie potrzeba napadziora który w LM będzie dawał bramki w fazie pucharowej.
Plus w temacie pomocy - faktycznie w końcu wygląda to lepiej niż w poprzednich latach - choć tutaj pozycja DM i Busquetsa dość chwiejna (a top DMa nie ściągniemy), a to kluczowa pozycja. Z Busim jaki jest w LM też będzie ciężko, więc dodałbym jeszcze to, że w LM musiałby być topowy Busi. Nie chodzi o fizyczność (bo tutaj nie wygramy), ale o samo rozgrywanie, kontrolę piłki i posyłanie odpowiednich podań. Taki Busi jak z PSG w rewanżu.