- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1426 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1426 Culés
0
Jak po prawie każdym meczu ktoś daje swoje składy na następny sezon to ja osobiście widziałbym to tak:
Sprzedaż: PJANIC, Coutinho, Nazario(ewentualnie mógłby być zmiennikiem dla naszej 9), Umtiti, Neto, Firpo i Griezz. Lubie Antosia, ale jest zawodnikiem za ktorego moglibyśmy dostać jakieś fajne pieniądze i mieć w jego miejsce jakąś fajną 9.
Wypożyczenia: Kondrad(wątpie, że będzie dostawał minuty a jeśli Barca B nie awansuje do Segunda to najlepiej jakieś wypożyczenie do drugoligowca), Niestety Jandro Orellana( nie wiem czemu ale wydaje mi sie, że go Koeman nie lubi i wątpie, że dostanie szanse a chłop jest po prostu za dobry na 3 ligę a nawet bym powiedział, ze na spokojnie mógłby grać w La lidze) no i Puig(Uwielbiam go, ale żeby rozwinąć skrzydła musi pójść do jakiegoś zespołu typu Betis bo Koeman mam wrażenie juz teraz woli Illaixa a jak awansuje Nico to Riki bedzie miał jeszcze trudniej)
Kupno: Garcia(darmo), Depay(darmo) no i marzenie Haaland(wbrew pozorom, mamy szanse na kupienie)
Awanse: Collado, Balde, Nico, Moriba, Pena/Tenas
Kadra:
Ter Stegen/Pena/Tenas
Araujo/Mingueza De Jong(Moim zdaniem jako taki libero sprawdza się świetnie no i można go przesunąć do pomocy i Pique jako ŚO)/ Pique Garcia/ Lenglet
Dest/Trincao Busi/Moriba/De Jong Pedri/Nico/Sergi Roberto Alba/Balde
Messi/Collado
Haaland/ Dembele Ansu/Depay
Wiem, że taki skład to raczej coś niemożliwego, ale ja osobiście bym widział coś takiego z miłą chęcią.
0
@oskar_wojak Po co wypożyczać? Już lepiej sprzedawać jak lipa bo nic z tych wypożyczeń od wielu lat nie ma w tym klubie.. Tutaj wypożyczenie = odłożenie problemu na później a nie realne ogrywanie kogoś.
3
@oskar_wojak Hehe lepiej idź już spać bo szkoła z rana - to nie jest kwestia "Koeman kogoś lubi lub nie lubi" - to kwestia obiektywnej oceny kto jak gra i kogo potrzebuje Koeman do realizacji celów boiskowych - np:
1) Konrad - nie rozwija się, jedyny jego atut w postaci szybkości 3-ligowi zawodnicy niwelują najprostrzym ustawieniem - na ten moment 2/3 liga to jego poziom, chociaż wypożyczenie być może go odblokuje.
2) Orellana - nie widzisz jacy piłkarze interesuja Koemana? Świetnie zbudowani, waleczne młodziaki, które posiadają nieprzeciętne umiejętności lub posiadają olbrzymie płaszczyzny do rozwoju. Na środek pola w pierwszej kolejności widzi Moribę oraz Gonzaleza - po co mu Orellana?
3) Moriba - dzisiaj zastąpił na boisku Pedriego i z miejsca miał 5 przechwytów, do tego zrobił dwa wjazdy w przeciwnika że czuli respekt - gdzie by ci to zrobił Orellana czy Puig?
Podsumowując wypowiadasz się jakbyś chociaż minimalnie interesował się naszą młodzieżą co na swój sposób jest urocze i śmieszne bo gdyby tak było to nie powielałbyś głupot tego typu:) O nierealnym Haalandzie i nieoczywistym Depayu o którego będzie biło sie pół Europy juz nie wspomnę.
0
@JarekS Mam pytanie tylko czy gdziekolwiek napisalem cos złego o Moribie? Chyba nigdzie nie napisalem, ze Riki czy Orellana lepszy od Moriby. Napisalem, ze taki sklad to raczej cos niemożliwego i jestem świadomy ze o Haalanda i Depaya bedzie ciezko. Zgodze sie z toba, ze pisanie czy kogos Koeman lubi lub nie lubi to glupie, zle to ująłem wiec przepraszam.
1
@oskar_wojak rozegraliśmy wybitne Partidazo a Wy tu już planujecie następny sezon. Cieszcie się momentem, bo się liga skończy to wtedy będzie można analizować przyszły sezon :)
Pozdrawiam