La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

6

Mówi się ze największym beneficjentem zmiany systemu jest busquets. Jak dla mnie każdy z zawodników skorzystał na tym bardzo a nikt nie stracił. De Jong - wreszcie ma miejsce żeby wchodzić z piłką z obrony w 2 linie i pokazać swoją szybkość z piłką przy nodze. Mingueza i langlet mają asekuracje w postaci frankiego więc mogą wychodzić za napastnikiem bez obawy ze jak piłka ich minie to będzie sam na sam.
Alba i dest mają mniej zadań defensywnych dzięki temu skupiają się na ofensywie Barca ma wreszcie skrzydła a chłopaki sporo wolnego miejsca. Grieznann grający między linia ataku a pomocy gra bardzo dobrze pomagając w defensywie oraz napędzając akcje 1 podaniem. Pedri - może wreszcie biegać za dwóch chociaż on wszędzie sobie poradzi busquets - jak ma mniej zadań defensywnych to już inny piłkarz, niestety młodszy i szybszy nie będzie ale w tej formacji nie musi być bo nawet jak popełni błąd to ma za sobą de Jonga jako takiego libero. Dembele - nie jest to klasyczna 9 ale jak gra na szpicy to robi miejsce wyciąga obronę, jak poprawi wykończenie to będzie super z taką szybkością a Messi to wiadomo gdzie nie ustawisz tam zagra. Koeman wreszcie znalazł sposób na drużynę i obyśmy mieli jeszcze dużo powodów do radości w tym roku

0

@Xxxbarca4ever Dembele jednak stracił moim zdaniem

0

@KacperVEB wg mnie nie bo może i ma rzadziej piłkę ale jest konkretniejszy w swoich działaniach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?