La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 714 Culés

57

Ale Busquets to jest szefuńcio ostatnio. Wczoraj kilka niedokładnych podań na początku, a potem cyk 2 otwierające podania i cudowna asysta.
Przyznaję, sam narzekałem na Sergio na początku sezonu. Ale w tym systemie, z 3 z tyłu gra naprawdę zjawiskowo.

4

@VamosRakieta Też narzekałem, ba, byłem bliski żeby go pożegnać. Jak widać - g*wno wiem o piłce, a Koeman & Schreuder to Panowie Trenerzy.

2

@VamosRakieta To ustawienie jemu tez wyszło na dobre, takie ciasteczka zaczął rzucać, że powinien dostać gwiazdkę Michelin.

2

@VamosRakieta to co mówiło się od dłuższego czasu. Busquets musi być zabezpieczony w defensywie, resztą on się najlepiej zajmie. Takiego Sergio potrzebowaliśmy.

7

@VamosRakieta Nikt nie kwestionował jego umiejętności piłkarskich, tylko raczej fatalną motorykę. Muszę go zobaczyć w meczach z Atletico i Realem, żeby zobaczyć jak to funkcjonuje w tym ustawieniu. Już wiele razy daliśmy się nabrać na Busiego w meczach ligowych, potem przychodziła LM i była tragedia.
Także poczekam jeszcze i zobaczymy czy rzeczywiście to ustawienie wystarczająco niweluje jego wady.

1

@Bartek22 masz rację, mecze z Madrytem będą dobrą weryfikacją.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?