La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1524 Culés

0

4 punkty do Atleti, i jeszcze czeka nas mecz z nimi :D Wszystko tak naprawdę zależy od nas.

11

@Tomek_TF Nie no, przecież sam napisałeś, że 4 punkty. Atletico wygra pozostałe mecze przegrywając tylko z Barceloną to i tak będą mieli mistrza, więc niestety wszystko od nas nie zależy. Atletico też już jest po meczach z Realem, więc w sumie teraz liczyć na Sevillę, Betis, Bilbao czy Sociedad nam pozostało.

0

@Zoker W sumie ciężkie tez mecze mają

0

@damian16161212 To fakt, ale na moje oko to Barcelona ma jednak bardziej wymagające spotkania przed sobą - Valladoid, Real, Bilbao, Getafe, Granada, Valencia, Atletico, Levante, Celta i Eibar

1

@Zoker Bilbao chyba to finał pucharu a po za tym meczem jeśli zagramy dobrze jak wczoraj to mamy naprawdę szanse wygrac wszystko .Atletico nie gra juz jakoś dobrze i też na pewno stracą jakieś pkt jeszcze .Najważniejsze to będzie wygrac z Realem i Atletico

1

@Zoker Mordo umiem liczyć. Po prostu scenariusz, w którym Atletico wygrywa wszystkie kolejki jest dla mnie mało realny. Aktualnie tak to widzę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?