La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1278 Culés

59

Co do Lewego, to nikt nie wie jakie ma poglądy tak naprawdę. Uważam ze nie mógł nie przyjąć tego orderu. On jest piłkarzem, a nie politykiem czy kimś kto sie wypowiada o polityce. Piłki z polityka się nie miesza, a Lewy dobrze o tym wie. To nie jest to samo jak np. Pan Matczak nie przyjął tytułu profesora od Dudy. To był tytuł z prawa, a sam laureat mówił ze nie przyjmie tego tytułu od człowieka który to prawo łamie. Jest to zrozumiałe. Ludzie którzy cisną po Lewym są ograniczeni. Myśle że jakby Lewy chciał odmówić to nawet Bayern by naciskał żeby go odebrał bo powtarzam, piłki nie miesZa się z polityka, tym bardziej taki topowy zawodnik jak Robert.

konto usunięte

8

@Janas11224 jesli jest dobrym czlowiekiem i obywatelem to z pewnoscia jest zwolennikiem PiS'u tak jak ja

0

@Janas11224 nie chodziło ci o pana Matczaka?

konto usunięte

0

@Janas11224 piłka nożna już od dawna jest zamieszana w politykę. Patrz różnego rodzaju losowania eliminacji gdzie drużyna A nie może grać drużyna B z przyczyn politycznych;)

2

@Janas11224 ma odmówić orderu czy oznaczenia państwowego tylko i wyłącznie żeby mu się jakiś typ nie podobał? Jasne że nie

2

0

@Barca1992 Może polityka i jest zmieszana z pilką, ale nie każdy piłkarz musi się nią interesować.

1

@KacperVEB tak literówka. Już poprawiam

0

@Barca1992 ale piłkarze odcinają się od polityki. Rzadko się zdarza ze ktoś się wypowiada na te tematy, choć zdarzało się Pique np.

konto usunięte

1

@tomek8756 To moja ciocia. Chodze z nia co niedzielę do kosciola.
Prosze jej tu nie udostepniac

0

@Janas11224 Nie ważne jaki klub bym reprezentował, nie ważne jakie były by konsekwencje ale od człowieka bez honoru, który ( moim zdaniem ) przyczynia się do degradacji tego kraju, zwyczajnie moja godność i sumienie nie pozwoliło by przyjąć NIC. Ale oczywiście nie potępiam go za to. Każdy może mieć swoje zdanie. Jeśli jest Pisowcem, lub nie jest i mu to nie przeszkadza to co mi do tego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?