La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 890 Culés

21

Szkoda, że jak Ronaldo strzelił hat-tricka to wszystkie media huczały, a o Messim po pięknym pogromie cisza, ale jak już się coś dzieje złego to Messi jak zawsze pierwszy na okładce...

11

@Joe_Pesci Szczególnie w Polsce mają ból dupy o Messiego ale cóż nasi eksperci w świecie się nie liczą i to najważniejsze :) tak jak to chyba Lipiński 2 tyg temu w Misji futbol zaorał Borka jak ten mówił że woli Mbappe od Haalanda, bo zawsze woli magika na boisku.. a Lipiński mu na to"to czemu wolisz Ronaldo od Messiego" xD Boras nic nie odpowiedział, tacy to ekperci ;p

3

@Joe_Pesci Tak od lat działają media. Czy Messi kiedykolwiek powiedział, że jest najlepszy? Nie. Ronaldo wiele razy o tym mówił i media to rozdmuchiwały. Oni uwielbiają kontrowersyjnych zawodników, co mówią wszystko, żeby było o nich głośno. Ciekawsze jest przeczytać coś kontrowersyjnego o zawodniku niż słuchać jakiś nudnych dla wielu osób wywiadów o rodzinie. Oczywiście bardzo dobrze, że Messi nie ma aż tak wielkiego ego i jest całkowicie inny niż Ronaldo.

1

@Joe_Pesci Ronaldo robi wszystko aby po zakończeniu kariery o nim nie zapomniano... Szkoda chłopa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?