- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 974 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 974 Culés
0
A takie pytanko bo jakoś nie rzuciło mi się w oczy.
Czy wgl istnieje jakiekolwiek zainteresowanie naszym Mirkiem Pjanicem? Albo jest jakiś plan zaoferowania go jakiemukolwiek klubowi w ramach rozliczenia za kogoś? Bo to,że chłop odejdzie to pewniak jak płacenie podatków czy smierć :D
Tylko czy była gdzieś jakaś informacja o tym czy ktoś był by nim zainteresowany? :)
0
@patrykzmc2000 trzeba liczyć na mls albo chińczyków wg mnie. Ewentualnie może roma albo Lyon chcieliby ten szrot bo wcześniej sporo grał u nich
0
@patrykzmc2000 cisza. W sumie to nawet jeszcze nie było jakichś mocniejszych informacji, że chcemy go sprzedać. No ale tutaj nie ma innej opcji niż wypożyczenie. W jego przypadku pozostaje 45M do amortyzacji. Jeśli liczyć na sprzedaż w tej chwili to chyba tylko jeśli to będzie wypożyczenie na dwa lata z obowiązkiem wykupu po tym okresie. Inaczej to się nie uda.
0
@Xxxbarca4ever No z tymi Chińczykami to tez może być problem bo zrobili limity płacowe dla zawodników przychodzących do tamtejszej ligi :/ więc może być kłopot. Wątpię,że do MLS już teraz chciałby przechodzić. Ma 30 lat wiec jeszcze w Europie pewnie chciałby grać. Mam nadzieje,że uda się go komuś wcisnąć.
1
@cat_r37 niestety ale ta operacja przeprowadzona z przymusu przez bartomeu będzie nam się odbijać czkawka jeszcze kilka lat. Pjanic zapowiadał się jako wzmocnienie Barcy i za takiego go postrzegałem latem ale jak się okazało niektóre progi są za wysokie żeby je samemu przekroczyć
0
@Xxxbarca4ever no niestety. Ale na pocieszenie pozostaje fakt, że druga strona tej umowy również do szczęśliwych nie należy. A im sprzedać Arthura również łatwo nie będzie. No chyba, że znajdą kolejny klub do finansowej zabawy.
0
@cat_r37 często jest tak że na transakcjach jeden zyskuje a drugi traci ale ta jest historyczna bo obie drużyny straciły taka jest prawda