La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 974 Culés

8

OFICJALNIE: Neto kontuzjowany. Skręcona kostka podczas treningu.


3

@cat_r37 niech wraca do zdrowia jak najszybciej.

6

@cat_r37 Nawet zapomniałem, że u nas grał. Szkoda, że Cillessen od nas odszedł był dużo lepszym zmiennikiem dla Ter Stegena niż Neto, ale jednak na sam PK i kilka spotkań ligowych był za dobry. Niech chłop wraca do zdrowia.

2

@daniel32778 no przygoda Holendra w Valencii do najwspanialszych jednak nie należy. Jasper miał u nas sporo fajnych interwencji ale generalnie jest tutaj mocno przeceniany.

Zwłaszcza, że pod koniec jego przygody jego podejście... No nie było fair. Zbyt dużo płaczu w mediach, zbyt mało dobrej gry pod sam koniec. Bo jednak im więcej narzekał, tym słabiej grał. Dlatego dziwię się, że niektórzy za nim tęsknią.

3

@cat_r37 Ostatnio słabo kończą nasi Ex bramkarze. Pinto skończył karierę wiadomo gość miał około 40 lat,l. Valdesa nienajlepiej zapamiętałem z Anglii. Bravo kicha w City. Cillessen też marnie.

1

@daniel32778 Jeszcze obieżyświat Pepe Reyna, który chyba już pół europy zwiedził i tylko w LFC voś pokazał.

2

@Coutinho007 Myślę że i tak zawsze wychodziliśmy dobrze na bramkarzach. W 2014 płakali po Valdesie, który rozgrywał świetny sezon, ale więzadła poszły i przyszli w zastępstwie Ter Stegen i Bravo. W 2016 płakali po Bravo, bo rozegrał 2 bardzo dobre sezony, odszedł do City i przepadł. W zastępstwie przyszedł Holender. W 2019 płakali po Cillessenie, który był świetnym zmiennikiem, ale odszedł i już z nim, tak dobrze nie było, a Barca straciła tylko zmiennika, bo przyszedł Neto, który i tak nie gra. Źle nie wychodziliśmy na bramkarzach w ostatnich latach.

0

@daniel32778 Kiedyś to było. Bonano i Dutruel po odejściu Hespa, który też nie był wybitny ale przy tej dwójce to był kozak, jeszcze był Reyna u nas, który zwiedził pół Europy.

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld tak praktycznie nic nie gra to może do końca sezonu siedzieć :) .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?