La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 993 Culés

4

Ja rozumiem że polityk to polityk i robią co chcą głównie dlatego, że zarabiają dużo pieniędzy i właściwie to nikt nie rozlicza. Jednak patrząc na to jak fatalnie zarządzają tymi lockdownami to jak chaotycznie i właściwie co tydzień zmieniają zdanie to jestem w szoku, że tak przed samym sobą nie wstydzą się. Przecież robiąc takie wałki i krzywdząc miliony ludzi, setki tysięcy przedsiębiorców to naprawdę trzeba mieć silną psychikę i brak w sobie człowieczeństwa by spojrzeć w lustro. Czy oni naprawdę nie widzą, że nie nadają się do tej roboty ?

konto usunięte

1

@bartekvisca brak kręgosłupa moralnego

konto usunięte

1

@bartekvisca Stary, piszesz to na stronie, na której ludzie nie mają problemu z wyrzucaniem schorowanej staruszki na bruk tak z dnia na dzień.

0

@bartekvisca Oficjalnie to nie zarabiają tak dużo, raczej rodzinnie interes im kwitnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?