La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1620 Culés

9

Ja się strasznie boję o Ansu, polubiłem chłopaka. Jak najpiękniejszym z najpiękniejszych, nawet mam wrażenie że trochę przybrał na masie i w górę poszedł. Niestety to jest kolano z gdyby to było cokolwiek innego to zupełnie inaczej byśmy na to patrzyli. Najbardziej martwi kompletny brak informacji, przecież raz na miesiąc pojawia się jakaś wzmianka a to bardzo mało, miał wrócić na PSG a wróci pewnie na wrzesień.
Zdrowia i jeszcze raz zdrowia, ale boje się, że może już pewnego poziomu nie przeskoczyć. Rok w piłce to wieczność tym bardziej że Barca nie próżnuje a talenty rosną jak grzyby po moim wyjściu z lasu.
Chciałbym chociaż wiedzieć w którym miejscu już jest Fati, czy to końcowy etap przed wejściem na boisko i nastąpiły problemy, czy cały czas martwy punkt i nie jesteśmy blisko rehabilitacji.
Znajdź się specjalisto który to załatwi.

Żeby ta kariera nie trwała od Betisu do Betisu!

0

@jeyx77x Nie ma co histeryzować, to jest młody zawodnik i wróci jeszcze lepszy.

0

@daniel32778 Tak jak Cuenca?

0

@Coutinho007 Cuenca miał kontuzje na kontuzji i to go zniszczyło. Talent miał, ale to nie wystarczyło.

0

@daniel32778 Cuenca miał to samo co Fati.

0

@Coutinho007 No i co z tego? Każdy organizm jest inny. Byli zawodnicy, co po zerwanych więzadłach kończyli kariery, a inni mieli 2 razy i wracali jak np Milik, a zerwane więzadła to najgorsza dla piłkarza kontuzja.

0

@daniel32778 Jeszcze był Nazario po 2 zerwanych więzadłach ale w najlepszym dla siebie na rozwój wieku rehabilitacje Fati musi przechodzić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?