- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 991 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 991 Culés
1
Nie potrafię zrozumieć jak tak wiele ludzi tutaj narzeka i krytykuje każde działanie rządu. Codziennie umiera kilkaset osób, zarażonych jest coraz więcej, więc naturalne jest to, że trzeba zamknąć część gospodarki. Skoro dzisiaj jest 30k zakażeń to jak otworzymy gospodarkę, do czego nawołują geniusze z Konfederacji (tylko po to aby uzyskać 1 czy 2% więcej w wyborach) to zaraz całkowicie padnie nam służba zdrowia. Ludzie - myślcie samodzielnie, a nie dla kilku zielonych na La Rambli czy lajków na facebooku!
https://pl.toluna.com//dpolls_images/2016/12/04/d977bdf2-5052-412c-bb17-5e30658a1c5d.jpg
1
@szymonbarca10 w teksasie znieśli lockdown i chyba 40% mniej zakażeń, przypadek? musimy się przyzwyczaić ze ten szit już z nami zostanie, a te debile jeszcze bardziej dokręcają śrubę
0
@ranger3120 Skoro byłoby to tak skuteczne, to nie uważasz, że wprowadziliby to wszędzie a nie tylko w Teksasie ?
1
@szymonbarca10 już chyba połowa stanów poszła w ta sama stronę co teksas, tam juz normalnosc zaczyna wracać ;)
0
@szymonbarca10 Tak. W Stanach do końca roku będzie już normalność, a my się będziemy mordować z tym do 2024 roku.
0
@daniel32778 w takim razie wielka szkoda, że nie zasiadacie w rządzie, pewnie nie dość, że zwalczylibyśmy wirusa, to jeszcze Polska byłaby krajem mlekiem i miodem płynąca !
0
@szymonbarca10 Dajesz się ogłupiać mediom jak wiele milionów ludzi na świecie. Ten wirus już zostanie na tej planecie już do końca.
0
@daniel32778 cały dzień oglądam TVP Info, myślisz, że to dlatego?
0
@szymonbarca10 TVN 24, TVP Info i Polsat News. Oni 24 godziny potrafią gadać o tym wirusie.
0
@daniel32778 Dzięki za wskazówki, postaram się ograniczyć