- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
1
czy wg Was Hiszpania teżwczoraj wystawiła niezrozumiały skład?
canales- serio? jak w składzie masz pedri, koke? gaya?
o wiele lepiej wygladałoby to:
de gea
llorente-ramos-garcia-alba
rodri/busi
thiago-pedri
ferran-morata-gil
0
@lucca87 Luczo ma swoją wizję. Pewnie w następnych meczach troche pozmienia.
0
@lucca87 oni mają taki komfort że mogą dwa składy wystawi, wczoraj po prostu wpadka. Grecja to fartuchy
0
@lucca87 moze i Pedri jest młody, ale nie ma co go stawiac już teraz na równi z Koke, który ma niesamowite już doswiadczenie. a Canales spisuje się bardzo dobrze w La liga i zasłuzyl na szanse
0
@lucca87 @Encore @Katalończyk 99 Koke gral to raz. A Pedri i Gil byli za malo z kadra aby od razu debiutowac w pierwszym skaldzie. Teraz po meczu to kazdy madry. Luis mial pomysl chcial otworzyc jedno skrzydlo poprzez obecnosc Ferrana i Llorente, do tego zabezpieczyl srodek i wysoko ustawil Olmo. Nie wyszlo ale teraz to mozna sobie gdybyac. Przed meczem jedynym slabym ponktem wydawal sie Canales. I nawet jakby on nie zagral to wyjsc powinien Oyarzabal!
0
@FCB24
dla mnie canales już pewnego poziomu nie przeskoczy, dziwne że nie postawił na bedacych w gazie albe, busiego (co by nie mówic forma ostatnio wysoka) czy pedri
ale thiago już powinien wystawić kosztem koke, bo to lepszy piłkarz, zreszta koke zawsze było wiadomo że w reprezentacji nie błyszczy
no cóż
0
@PatrykBarca
serio koke kosztem thiago? koke co w 48 meczach w reprezntacji ma 0 goli i 6 asyst (lux, białoruś,lichenstein,albania, ukraina,grecja) ? on zawsze grał słabo w reprezntacji
to samo gaya kosztem alby:) przecież to żart
0
@lucca87 Thiago bez formy z Liverpoolu.
1
@lucca87 nie zyjmy poprzednim sezonem z Thiago. Gośc obecnie prezentuje KATASTROFĘ. Gaya tez w tym sezonie kozak więc tu nie widzę zbytnio zmiejszenia siły druzyny. Może po prostu Lucho widzi ile Busi, Alba czy pedri grają w klubie to dał im opdoczać xD ja bym się nie zdziwł
0
@FCB24
jeśli chcial dac im odpoczac to oki:) ale alba po pierwsze jest lepszy niż gaya, po drugie już samo to ze graja w jednym klubie alba,busi,pedri - dawałoby jakieś zgranie:) a takie mechanizmy też są ważne
nie noi thiago ostatie mecze już troche odzywa:)
luz po prostu ten wczorjaszy skald mnie nie porwał:)
1
@lucca87 wybieranie między Albą i Gaya to jak wybieranie pomiędzy Kroos i Modrić xD oba wybory zajebiste (mowa oczywiście o Gayi z tego sezonu)
0
@FCB24
to może Gaye do nas na zmianę:)