La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1369 Culés

3

Ciekawie wygląda sytuacja w grupie E w el. do MŚ.

Belgia, Walia, Czechy, Białoruś, Estonia

Pierwsze trzy zespoły będą walczyły o zwycięstwo w grupie. Zdecydowanym faworytem jednak jest Belgia. Białorusi i Estonii nie daję żadnych szans.

Najistotniejszym faktem jest to, że Belgia, Walia i Czechy wygrały swoje grupy w Lidze Narodów. Jeśli któryś z tych zespołów zająłby 3. miejsce to ma niemal pewne miejsce w barażach dzięki właśnie Lidze Narodów. O ile Belgia najprawdopodobniej wygra grupę i awansuje bezpośrednio na Mundial oraz Estonia i Białoruś zajmą ostatnie miejsca, tak Walia i Czechy będą walczyły o te 2. miejsce premiujące barażami. Ale właściwie przez Ligę Narodów tak zażartej walki nie będzie bo... oba zespoły zagrają w barażach.

To jest chyba jedyna taka grupa, w której absolutnie nie będzie żadnych emocji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?