- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 768 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 768 Culés
5
https://x.com/FutbolBible/status/1375780046145748995
Chcą 50 mln ? XDDD chyba złotych xD
10
@FC1899Barca Real akurat nie frajerzy się przy sprzedaży swoich graczy tak jak my.
7
@FC1899Barca Myślę że tyle to lekko dostaną. Nagle wyzdrowieje, zagra dobre Euro i chętni się znajdą....
Wystarczy spojrzeć ile oni wyciągnęli za np takiego Morate.
8
@PatrykBarca Ale Morata nie miał pensji na poziomie 20 mln brutto i w przeciągu 2 sezonów 70% czasu spędzonego u lekarzy X
1
@horang jak nie? Hakimi? Theo?
30
@PatrykBarca Jasne, od razu znajdą się chętni na piłkarza, który już prawie 2 lata jest właściwie poza futbolem i ma kosmiczną pensję.
Nie wiem czemu tu panuje taki mit, że Perez to jest jakiś bóg sprzedaży. Miał dobrych, perspektywicznych piłkarzy, było zainteresowanie wielu klubów, to ich opchnął za dobre pieniądze.
Zobacz sobie czy tak samo mu wychodzi sprzedaż w przypadku Bale'a czy Jamesa. Z Hazardem będzie jeszcze gorzej
2
@FC1899Barca Ale był Moratą :)
Hazard napisał w Chelsea piękna historię , i to bez kontuzji.
Ma zdecydowanie umiejętności aby trafić do topowego klubu. W reprezentacji też ma spore szanse na sukces.
Jestem pewien że znajdzie się chętny i to nie jeden.
2
@PatrykBarca albo za Bale ile dostali który ma podobną pensje :)
2
@horang dlatego udało im się sprzedać Bale za 60M a za Jamesa odzyskali niemal całą kwotę.
0
@horang za ile poszedł James? 0
6
@jeyx77x Hakimi za 40 baniek to frajerstwo?
Theo za 22 mln też frajerstwo?
Mamy inną definicję frajerstwa.
3
@Bartek22 Morata perspektywiczny ? Bo okresie w Chelsea to piłkarz mem był.
50mln za Hazarda to nie jest dużo. Możecie sobie pisać głupoty ale on sprzedał prócz Moraty za 66mln , Kovacica za 45mln czy niewypał Danilo za 30mln. Żaden z tych piłkarzy w Realu nie blyszczal. A jednak kwoty robia wrażenie.
Hazard spokojnie za 50mln zostanie sprzedany i możemy się założyć....
1
@MarioVeB! wynajdź jeszcze jednego zawodnika, poszukaj pięćdziesiąt lat do tyłu, rzeczywiście żeby potwierdzić swoją teorię że Real to frajerzy na rynku transferowym.
1
@jeyx77x @horang @Ghotti @cat_r37 A ile dostali za Kovacica, Danilo , Higuaina, Di Marie, Jese , CR czy Oezila?
:)
Większość graczy których się pozbyli to byli rezerwowi jak Hakimi czy Theo.
Są na dużym plusie. Wymiencie mi od nas zawodnika którego sprzatalismy z zyskiem, A u nas był rezerwowym....
0
@horang
100 mln za Hazarda z rocznym kontraktem Dalej wymieniac?
5
@MarioVeB! my daliśmy 160 mln za zawodnika który wbił nam dwie bramki w LM w największym upokożeniu w historii 8-2.
Chcesz się licytować dalej?
1
@jeyx77x @horang Na transferze Theo który zaliczył totalną klapę u nich stracili 3 mln. Dla porównania my zapłaciliśmy za Firpo na tą samą pozycję 18mln. Znajdź mi teraz łosia który go za tyle odkupi :)
A Hakimi to ich wychowanek który nic nie kosztował. Dostali 40mln . Mało? MY za swoich wychowanków którzy grali na boku obrony dostaliśmy 2 mln za "podobno wielki talent" Grimaldo , czy paczkę fajek za Mirande którego nie można sprzedac....
1
@horang Mówisz o zawodniku w kwiecie wieku z 5 letnim kontraktem (ledwo podpisanym)?
i jakie 160 hazardowi bonusy 60 + mln tez nam wliczysz jak podają Angielskie media?
Do Ciebie nie dociera jaki ma wpływ na kwotę transferu długość kontraktu? i do kwoty bazowej nie wlicza sie bonusów?
0
@MarioVeB! napisz to po polsku, bo nie rozumiem, i wrócimy do dyskusji.
5
@PatrykBarca Piszesz bzdury.
Ciekawe kto w obecnych czasach zapłaci za podstarzałego, wiecznie kontuzjowanego i leniwego Hazarda 50 mln. Gdybyś miał rację, to już dawno pogoniliby Bale'a za 70. Jak widzisz nic takiego się nie stało.
W sezonie 16/17 Morata robił fantastyczną robotę wchodząc z ławki rezerwowych i raz za razem ratując Real. Wcześniej miał za sobą dobry okres w Juventusie.
Mimo wpadki w Chelsea Atletico zapłaciło za niego ponad 50 milionów. Czyli co, szef Chelsea to jeszcze większy geniusz, niż Perez? Nie. Po prostu to nie jest taki ogórek, jak Ci się wydaje, do tego rzadko obecnie spotykany profil, więc chętny się znalazł.
Może Ci się wydawać to nieprawdopodobne, ale Perez sprzedał ich za dobre pieniądze, bo to po prostu dobrzy piłkarze. Dużo lepsi, niż wynalazki Bartomeu. Myślisz sobie, że nikt w świecie piłki nie zna się na piłkarzach i Perez wciska komu chce szrot za duży hajs? No nie. To tak nie działa.
Może jeszcze przypomnę, że Bartomeu opchnął kasztana Minę za 30 baniek. Czy to świadczy o tym, że jest dobrym biznesmenem? Nie. Jest fatalnym negocjatorem i fatalnym zarządcą, jednakże pałeczka stoi po stronie piłkarza. To on musi się w jakiś sposób pokazać. Jeśli to zrobi, to nawet tragiczny zarządca może go sprzedać za dobre pieniądze. I przeciwnie. Nawet najlepszy biznesmen nie wciśnie nikomu szrotu za dobry hajs.
1
@PatrykBarca Morata był młody Hazard ma już 30 lat, Pensja Hazarda jest z 10 razy większa od Moraty i Morata tyle nie siedział w szpitalu co Hazard, prędzej my Grieza sprzedamy czy Pjanicia jak oni Hazarda :P
a no i jeszcze problem Hazarda z nadwagą pozostaje i najważniejsza kwestia to namów Hazarda z pensją na poziomie 30 mln do odejścia :D
0
@Bartek22 Jeżeli ktoś twierdzi że 66 mln jest mała kwota to nie mam pytań. Zresztą widać to teraz gdy każdy kolejny transfer jest za niższą kwotę.
0
@PatrykBarca A gdzie ja napisałem, że to mała kwota? W ogóle nie odniosłeś się do mojego komentarza.
0
@Explode Di Maria w tym wieku poszedł za 63 :) po tragicznym sezonie w United.
CR choć to CR za ponad 100.
Hazard był piłkarzem że ściślej czołówki światowej i 50 mln to wciąż mało...
0
@Bartek22 Hazard ma 30 lat . To świetny wiek dla piłkarza. Gra świetnie w reprezentacji A przed nami Euro. Do tego przed Realem praktycznie 0 kontuzji w fizycznej PL. No i przez lata był w ścisłej czołówce piłkarzy . Do tego ma wartość marketingową.
50 mln to promocja....
0
@PatrykBarca Di Maria czy Cr nie leżeli po 90% czasu na przestrzeni dwóch sezonów w szpitalu, no i tyle nie zarabiali co Hazard więc porównywanie tych piłkarzy do Hazarda to głupota(zwłaszcza CR który jest o wiele lepszy od Belga i ma o wiele lepszy marketing co też wypływa na cenę), warto też dodać że teraz jest pandemia więc ciężej jest teraz sprzedawać niewypały
0
@PatrykBarca Ty piszesz poważnie czy trollujesz? Wytłumaczę jeszcze raz.
30 lat to nie jest świetny wiek dla piłkarza. Świetny wiek to 26-27 lat, a nie 30. Nieważne ile miał kontuzji wcześniej, ale ile ma teraz. A teraz ma kontuzje non stop i żaden klub nie będzie chciał w niego zainwestować, bo to ogromne ryzyko.
Skoro 50 mln za niego to promocja, to czemu nikt nie chciał kupić Bale'a w tej cenie? I to jeszcze w normalnych czasach. Bardzo ciekawe.
0
@Bartek22 Bale to słabszy piłkarz . Bazujący głównie na fizyce. Do tego miał więcej kontuzji niż Hazard, do tego bardziej zainteresowany gra w golfa. Nie troluje, zawsze jest ryzyko, które myślę za 50 mln są kluby w stanie podjąć....
1
@PatrykBarca Dobrze, zobaczymy w lecie czy jakiś zidiociały klub będzie w stanie podjąć to ryzyko.
0
@PatrykBarca Kovacicia? Czyli piłkarza na pograniczu pierwszego składu? Do tego młodego, bardzo utalentowanego i ważnego w reprezentacji? Nie dość, że dostali "zaledwie" 45M (nie, to nie jest jakaś wygórowana kwota za piłkarza o takim statusie) to jeszcze musieli go najpierw wypożyczyć z OPCJĄ. Nie obowiązkiem a opcją.
Danilo? Po prostu odzyskali zapłacone pieniądze.
Ale Ty pamiętasz, że Di Maria był czołową postacią w zespole, prawda? To tak jakby chwalić Barcelonę, że sprzedała Neymara za wielkie pieniądze XD
Ronaldo? Poważnie?
Ozil? Wow, udało im się sprzedać możliwe, że najlepszą "10" na świecie za 47M! SZOK!
0
@cat_r37 Kovacic w Realu był rezerwowym! Na żadnym pograniczu. Fakty są natomiast takie że każdego piłkarza sprzedają za dobrą kwotę podczas gdy my czekamy do końca jego kontraktu albo aż się zestarzeje i nikt go odbędzie chciał kupić - patrz Rakitic. Zobacz gdzie jest teraz Jese czy Danilo. Czy któryś piłkarz odszedł z Realu i poprawił swoją wartość rynkowa? Właśnie to jest kluczem w tych transferach i ich sukcesie. Żaden z tych piłkarzy nie jest dziś wart więcej niż w momencie którym odchodził. Oezila, Danilo, Jese, Higuain , Kovacic, Do Maria i tak dalej....
0
@PatrykBarca no ciężko żeby Ozil po 8 latach był warty więcej. No i Danilo jest kluczowym piłkarzem Juventusu a Kovacic jest czołowym pomocnikiem w Premier League. No ale to szczegół.
No i fakt jest taki, że świetnie sprzedali tego Jamesa. W idealnym momencie i za świetne pieniądze!
0
@Bartek22 Taki klub to by musiał przejąć Bartomeu chyba :D
0
@cat_r37 Fakty są takie że sprzedali piłkarzy , którzy po roku , dwóch w swoich klubach byli warci już mniej :).
Z Jamesem się nie udało. Ale z kim nam się udało?
No właśnie i tu jest ten szczegół....
Tak czy siak sprzedają zawodników lepiej i dalej to będą robić.
W tym momencie my mamy zawodników których nikt nie chce i zarabiają grube siano.
A oni w kolejce do sprzedaży mają Ceballosa, Odeegarda, Reguilona Bale czy Mariano za których na pewno zgarnął więcej niż my za Cou, Umtitiego , Fripo czy Braithwaita ...
0
@PatrykBarca mówisz o tym samym Mariano którego od dwóch lat nie mogą sprzedać? Pisz dalej, tyle absurdów tutaj popełniłeś, że nie mogę się doczekać jak wysoko możesz sobie zawiesić poprzeczkę.
0
@cat_r37 Tyle nazwiskze jednego Mariano się uczepiles . A co z resztą? No tak nie pasuje do teorii....
Nawet go pomijając to mają w teorii dużo więcej gotówki.
0
@PatrykBarca oj tak, bardzo ładnie. O jakich nazwiskach mówisz? No chyba nie o Bale którego też od dawna próbują się pozbyć a ten wraca do nich w lipcu? No Reguillon jest już sprzedany co było decyzją tak samo mądrą jak Twoje posty. Odegaard do sprzedania? Aha, no okej. Widzę, że żyjesz w swoim własnym świecie.
1
@PatrykBarca Mina za 30, Malcolm za 40, Semedo za 30, Pérez za 10, Paco za 20.....i inni. Czy to oznacza, że Bartek jest dobry?
Real problem z Jovicem, Bale, James.
Kovacic - ten rezerwowy przed odejściem zagrał 21 spotkań w podstawie, łącznie ponad 1800 min, a w 15 spotkaniach wypadł przez kontuzje. Po grze w Chelsea jest więcej warty.
Morata przed odejściem z Realu w 16/17 zdobył 20 goli....głównie wchodząc z ławki. Dokładając kilka asyst.
Za ile poszedł Navas?
Hakimi już więcej warty niż za to co poszedł.