- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
0
Ostateczna masakra rządu przez Dzikiego.
0
@Majkel34 nie jestem za pisem który robi złe rzeczy.Ale dziki trener sam podważa covida i przyczynia się do tego ze młodzi ludzie nie dbają o siebie i lekceważąco podchodzą do covida.Mieliśmy przykłady wyjazdów w gór czy nad morzem.Jego działalność wspomaga to że będziemy w tym tkwić dłużej i z perspektywy siłowni to strzał prosto w stopę.Niech się nie dziwi że znajomy jeździł od szpitala do szpitala po części sam pracuje na to.Jak ma się oglądalność to warto być odpowiedzialnym i wpływać na ludzi aby dbali o siebie.Rząd rządem a covid nie tylko w Polsce zbiera swoje żniwo.A średnia wieku w szpitalach mocno spadła.
0
@Borneo uuuu covidianin.
0
@Majkel34
To prawda że przeszedłem ciężko covida z zapaleniem płuc.Dochodziłem od kwietnia do września fiz do siebie.Czasem nam Akłucenia snu.Nie życzę nikomu tego mam tu swoje powody.Mega chcę wrócić do dawnego świata na razie szanse widzę w szczepionkach patrząc na te dane poniżej ciekawie.
Jeśli ja jestem covidianem to ty płaskoziemcą.
Czy jak będziesz miał czego ci nie życzę raka , zawał wyrostek robaczkowy itp.Gdzie będziesz się leczył w szpitalu czy u gościa na kiblu który w wolnym czasie;)tworzy swoje fake newsy z dopiskiem jak już się obudziłeś, otworzyłeś oczy to sypnij 10€ ;)
Pozdr.miłego dnia:)
https://mobile.twitter.com/a_niedzielski/status/1375170801507446784?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1375170801507446784%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fcbarca.com%2Fla-rambla%2Fdyskusja-9824368
0
@Borneo Adam spokojnie ;)
Prymitywny szantaż emocjonalny "jak Cie złapie covid czy rak" bla bla bla.
0
@Majkel34 nie chodzi o to czy cię złapię tylko o wiarę w "prawdę na FB"i jakże rozległą wiedzę.Kiedyś baba z kulą na bazarze zarabiała teraz goście na fb z teoriami spiskowymi.Nic się nie zmieniło jedynie produkt się zmienił.Naiwnych nie brakuje.