La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 913 Culés

9

Nasz Frankie to jednak chłop na schwał. U nas gra wszystko i wszędzie i pięknie, a teraz w reprezentacji wyrasta na lidera. I pomyśleć, że jakiś czas temu była ogólna narracja, że Juve nam sprzątnął de Ligta, United van der Beeka, a Frankie to taki puchar pocieszenia.

4

@arasz1819 Ja tam od początku w niego wierzyłem i cieszyłem się kiedy przyszedł.

konto usunięte

2

@arasz1819 ciekawe gdzie takie rzeczy wyczytatales pewnie na śmietankowej...

1

@Kgorecki2500 mnie cieszy każdy Holender w Barcy.

0

@horang jakbyś lepiej czytał to też byś wyczytał i nie na śmietankowej.

1

@arasz1819 Czy tak pięknie to nie wiem. Gra dobrze, może nawet bardzo dobrze, ale nie pięknie. Ja mimo wszystko nie stwierdzę, że ktoś gra pięknie, jak podaje większość piłek do najbliższego. Jest dobry do wyprowadzenia piłki dryblingiem, ale nie wypuści kolegi jakimś nieszablonowym zagraniem. Mam nadzieję, że poprawi swoją wizję, o przerzutach już nie wspominam, których jest mało, a są potrzebne do rozciągania ekip broniących. W defensywie jako libero wygląda w tej chwili bardzo dobrze, może asekurować partnerów i nie być odpowiedzialnym za całą strefę lewego środkowego obrońcy, tylko bardziej za tego centralnego. Ma problemy z ustawianiem się, ale nadrabia bieganiem. Musi wciąż poprawić wizję i ustawianie się, nie wybiega każdego błędu, jak sie źle ustawi, a przynajmniej nie zawsze. Napewno dobrze prezentuje się z wejściami w pole karne, trzymaniem piłki i w dryblingu. Do tego wybiegany, to są największe zalety Holendra.

0

@Kgorecki2500 ja chciałem de ligta i de jonga

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?