La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

konto usunięte

13

Mam wrażenie, że te słabsze ekipy w Europie spory progres zaliczyły. Już nie ma tak często wyników po 7/8/9:0. Zdarzają się, ale rzadziej niż kiedyś. Na dodatek taka Malta czy Luksemburg potrafią napsuć krwi większym, strzelić gola (co kiedyś wydawało się abstrakcją), a czasem nawet urwać punkty i zremisować, bądź wygrać mecz. Luksemburg w ostatnich latach umiał wygrać towarzysko z Ukrainą czy zremisować z Francją. Dzisiaj wygrana z Irlandią, co kilka lat temu było nie do pomyślenia. Malta trzy dni temu przegrała "tylko" 1:3 z Rosją. Już sam fakt, że im gola strzelili pokazuje, że coś tam potrafią. Dzisiaj remis ze Słowacją.
Oczywiście, że nadal te ekipy przegrywają, ale już nie są tak słabe, tak naiwne i nie tracą tylu bramek, a na dodatek sami umieją je zdobywać.
Chyba tylko San Marino na razie się nie rozwija, nawet Gibraltar robi delikatne postępy.

1

@Yosemite Albo te mocniejsze Regres. Nienawidzę piłki reprezentacyjnej i czekam na powrót klubowej.

0

@Yosemite widziałeś gdzie grają zawodnicy z Luksemburgami? Ja zerknąłem i na prawdę grają w fajnych klubach i to grają a nie siedzą na ławce

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?