La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1572 Culés

1




Easy ;]

RL9!

2

@FC1899Barca Harry Kane

2

@PatrychoO Jesli chodzi o kariere to wiadomo kto lepszy.

1

@lukaszbarca15 ja tam wybieram, kogo bym wolał w Barcelonie

1

@PatrychoO Ja bym wolal Lewego bo napastnik ktory asystuje jest niepotrzebny bo mamy Leo,nam potrzebny jest egzekutor.

8

@FC1899Barca Nie lubię oceniać zawodników na podstawie wygranych pucharów z drużyną.

0

@FC1899Barca Kane, bo potrafi też asystować.

0

@AlexDark00 Od asyst sa skrzydlowi i pomocnicy a nie napastnicy.

4

@lukaszbarca15 Suarez twierdzi inaczej ;) A dziwnym trafem jest najlepszym napastnikiem Barcy w historii.

1

@FC1899Barca wiesz - Lewy gra w ultra mocnej ekipie jak Bayern a Kane gra jednak w sredniej na tym tle ekipie i w duzo trudniejszej lidze. Kanea tez mocno powstrzymaly kontuzje w pewnym etapie. Od strony samej gry wbrew pozorom (statystykom) roznica nie jest taka duza

1

@AlexDark00 No to coś ci pokaże, apropo asyst.

Lewandowski cała kariera:
517 bramek
150 asyst
- 23 trofea

Kane cała kariera:
274 bramki
76 astyst
- 0 trofeów

Przeczytaj to co napisałem i powtórz raz jeszcze co ty o asystach napisałeś???

2

@FC1899Barca Oj tam nie znasz sie :),kolega zapomnial ze to 1 czy 2 sezon Kane z tyloma asystami a wczesniej byl slaby w tym elemencie.

konto usunięte

2

@FC1899Barca
fuuu co za marna manipulacja .Jeszcze podaj ilośc meczów i wiek.

0

@FC1899Barca na ile meczów?

0

@lukaszbarca15 No właśnie od 1, czy 2 sezonów nauczył się asystować i nadal to podtrzymuje.

0

@MarioVeB! Faktycznie manipulacja.Kane 5 lat mlodszy i tylko 250 goli straty napewno w wieku Lewego bedzie mial tyle goli z pewnoscia bedzie strzelac po 50 goli na sezon.

konto usunięte

0

@lukaszbarca15
aa co ty maciusiu wróżka jesteś? Kane może być tylko lepszy. Gdzie był Lewuś w jego wieku?

0

@MarioVeB! Gdzie był "Lewuś" w jego wieku? :D W 1/4 ME proszę pana, z Polską proszę Pana, nie z Anglią proszę pana, i to o mały włos, a graliby w półfinale z Walią proszę Pana.

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@puyol_presidend5 taa i co jeszcze? Kane już ten 1/2 ma za soba i to w MS;]

konto usunięte

2

@lukaszbarca15 ale ty jesteś marny o rany ,żeby gadac o trofeach drużynowych przy tym gdzie obaj gracze graja. Serio ogarnij ten łeb.
Weżmy takiego Lukaku chocby przy mni też powiesz ,że Lewusia nie łyknie itd? bo co bo ma niej trofeów?
Nawet mi Cie nie szkoda ,fanboystwo jest odpychające. Fuu

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@lukaszbarca15 Ohoh zaczynają sie wycieczki personalne.
słaby jesteś jak widać.Serio myślisz ,że go nikt nie chce? masz problem z Tym ,że Kulub tak w niego wierzy i za nic nie chce go puścić?

1

@puyol_presidend5 Na tych ME, które od początku były parodią? Gdzie tytuł zdobyła drużyna, która wyszła z grupy po 3 remisach?
Fajnie.

0

@puyol_presidend5 Gdyby nie Fabiański, to Lewy nawet z Portugalią by nie zagrał.

0

@norbi77 To teraz tak oceniamy zawodników? Leo nie strzelił w fazie pucharowej MŚ 2014 gola, a został wybrany najlepszym piłkarzem turnieju. Gdyby nie Lewy to my może byśmy eliminacji nie przeszli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?