La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1695 Culés

13

W Eleven ładnie ciśnienie by przerwać dominację Mercedesa. Zdobyli oni 7 tytułów mistrzowskich z rzędu a oni po jednych kwalifikacjach skazują ich na klęskę jak by byli jakimiś amatorami. Czekam, aż Lewis utrze wszystkim nosa.

3

@bartekvisca Najlepsze jest to że jakby Max wygrał wszystkie wyścigi to by mówili że świetny kierowca itd, a jak by Ham wygrał wszystkie wyścigi no to by gadali że w tym samochodzie to każdy by wygrał xd i tak to się kręci w tych ich dziennikarstwie

0

@bartekvisca Też lubię Lewisa, dla mnie już jest najlepszy w historii i niech to potwierdzi bijąc rekord mistrzostw Michaela :)

0

@kiper09 nie no bez żartów zachowajmy trochę obiektywizmu. Lewis jest genialnym kierowca, czołówka w historii ale miał auto tak dużo lepsze przez ostatnie dwa sezony że aż nieporównywalne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?