- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1136 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
25 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1136 Culés
35
Brawa za słowa Luisa Enrique, pękające tyłki stulejarzy 3...2...1... -
2
@JarekS uwielbiam Lucho, ale się z nim nie zgadzam. Po pierwsze nie obwinia się tylko Busquetsa a cała ekipę, albo dużą jej część. Po drugie krytyka jaka spada na Busquetsa jest zasłużona. Hiszpan wdarł się przebojem do pierwszej jedenastki Guardioli wygryzając znakomitego Toure. Postawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko, dlatego też w momencie, w którym gra nie tylko poniżej oczekiwań, albo po prostu fatalnie ludzie porównują go do jego najlepszej wersji. Dla masochistów polecam mecz z Bayernem. Busquets był głównym winowajaca przy większości bramek, ale to co bolało najbardziej to totalny brak zaangażowania.
4
@Eto'o9 R10 Głownym winowajcą był Semedo w tamtym meczu według mnie.
3
@Eto'o9 R10 No, przy całych dwóch straconych miał udział. Pisałem kiedyś o straconych golach w kompromitacjach Europejskich i kto winił najbardziej, kto miał współudział etc. Busi miał przy 3, przynajmniej z mojego punktu widzenia. Najwięcej mieli Alba i Pique, razem 11. Od Paryża do Bayernu mecze.
3
@Rewolucja123 Semedo zawalił 4 bramki z Bayernem. 2 kiedy nas dobijał Cou, 1 jak go Davies objechał jak pachołka i 1 jak Perisić poszedł prawą po stracie Roberto i miał na prawej pas startowy. Jak dobrze, ze już go nie ma w Barcelonie..
2
@Coutinho007 Ja tam przy 6-7 widziałem współudział lub bezpośrednio zawalił.
3
@Eto'o9 R10 możesz się nie zgadzać z Lucho, Guardiolą czy innymi trenerami i ekspertami - jednak prawda jest taka że przez ostatnie ponad 10 lat nie mieliśmy nawet piłkarza który stał obok Busiego jak chodzi o poziom sportowy czy jakość piłkarką na tej pozycji:)
Wg mnie krytyka o której piszesz ma sens jeśli można mówić że ktoś inny mógłby grać na jego pozycji chociaż jako zmiennik, a on sam chociaż miał możliwość przygotowania się do meczu. Prawda jest taka że bez względu na wszystko przez grube lata był zajeżdżany przez wszsytkich trenerów co mecz od pierwszego do ostatniego meczu sezonu, a jak przychodził czas na rundę play-off w LM to była wypadkowa formy/siły/kondycji.
Dzisiaj Busi ma już 32 lata i nadal nie ma nawet zmiennika, a młodzi których Koeman obserwuje może za 5 lat osiągną dojrzałość piłkarską, już nie mówiąc o poziomie sportowym z czasów gdy był na topie. Warto odnotować że przy Koemanie Busi nagle stał się dużo bardziej agresywny i kluczowy, a nowe ustawienie mu oczywiście pomogło, ale od tego są trenerzy aby tworzyć ustawienia które pomagają piłkarzą grać lepiej. Na przykładzie Bayernu czy PSG przegrywaliśmy z drużynami które były na wyższym sportowym poziomie, chyba nie do końca zrozumiałeś słowa Lucho.
@Coutinho007 Zagraliśmy słabo jako zespół z Bayernem, ale uczciwie trzeba przyznać że występ Semedo np. we Francji był uznany jako najgorszy w historii Ligi Mistrzów. Jestem fanem analiz francuskiego Canal+ bo robione jest to z jajem i są często niezwykle brutalne, ale użytkownik @Rewolucja123 ma rację, Semedo dokonał niemożliwego - ilość goli które sprezentował Bayernowi właśnie taka jest - inny rekord Semedo z tego meczu to 32 metrowe odpuszczone krycie (błąd w ustawieniu) - to też rekord w LM:)