La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

0

zwolnienie lekarskie z uwagi na silny ból zęba oraz gardła i człowiek ma wyrzuty sumienia, że go na budowie nie ma.
Telefon cały czas dzwoni, nic tylko się ubrać i jechać do roboty, tylko ten ból...

3

@draxidox Chce Ci się pracować a nie siedzieć na L4? Czy aby na pewno jesteś polakiem?

konto usunięte

13

@Jakchcesz Już to widzę jak obywatele pozostałych państw świata uwielbiają chodzić do roboty zamiast siedzieć na L4.

konto usunięte

0

@draxidox czyli widać, że lubisz swoją robotę. Budowlanka to takie neverending story. Tylko pamiętaj o tym, że robota nie może zrobić z ciebie niewolnika.

0

2

@Jakchcesz lubię swoją pracę i chodzenie do niej
@Kurkmen J/w

Wolę 100 razy bardziej siedzieć w pracy nawet wkurzony niż nie móc w domu zjeść nawet głupiej bułki bo raz, że gryząc boli ząb a dwa połykając przez chore gardło D:

konto usunięte

0

4

@Mr8lack dobrze że edytowałeś 700 razy xd w końcu trafiłeś na odpowiednią puente.

konto usunięte

0

@Jakchcesz miałem problem z linkiem, ale dziękuję za troskę

0

@draxidox co to za niewolnicze myślenie i syndrom sztokholmski? Boli? Zostajesz w domu i się kurujesz. W pracy się może palić i walić, zdrowie jest najważniejsze.

1

@udarpawarotam
Syndrom sztokholmski? W pracy krzywda mi się nie dzieje, wręcz bardzo dobrze się tam czuje.
Oprócz bólu wiem, ze wszystko co mnie teraz omija będę musial nadrobić jak wrócę, o to chodzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?