La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1733 Culés

konto usunięte

24

Z Depayem sytuacja jest o tyle spoko, że nawet jakby jakimś cudem się kompletnie nie sprawdził to luźną piętą dostaniemy za niego 30-35 mln, a jesteśmy w plecy jedynie kwotę 'za podpis'.

5

@masq z Aguero za to jest o tyle tragicznie, że jeśli nie wyjdzie to jesteśmy w plecy co najmniej kilkanaście milionów a może nawet kilkadziesiąt. Dwuletnia umowa przy założeniu, że Aguero zgadza się na obniżkę wynagrodzeniach o połowę to i tak 30M. A to samo wynagrodzenie bez bonusów za podpis.

0

@masq @cat_r37 Potrzebujemy 9 A nie kogoś kto ja udaje. Depay nigdy do liczb Aguero się nie zbliżył. Gra w lidze francuskiej i ma liczby na poziomie 15 goli we wszystkich rozgrywkach. Podczas gdy Aguero zawsze notował 25-30 , oczywiście poza tym sezonem w lepszej lidze w ktprej Depay sobie nie poradził . I jeżeli chodzi o suche liczby to Aguero jest tego większą gwarancja bo nie ma klubu w którym się nie sprawdził, do tego ma to połączenie z Messim.

0

@PatrykBarca połączenie z Messim? To samo które NIGDY nie działało w reprezentacji gdzie Kun był dramatyczny? No super argument.

Aguero jest gwarancją liczb? Ale chodzi Ci o liczby spędzone poza boiskiem? W takim razie się zgadzam. No chyba, że mówisz o bramkach bo tych ma tyle samo co Dest w tym sezonie.

0

@cat_r37 A to nie wiedziałem że liczby mają znacznie tylko jeżeli chodzi o obecne sezony. Nie wiem po co te rekordy bija skoro i tak do zapomnienia . To nic zw Aguero jest w pierwszej 5 strzelców PL w całej historii, pewnie przez te kontuzje zapomniał jak bramka wygląda....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?