La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

0

A ja tam lubię tego Lautaro. Do 50 mln to czemu nie, ale więcej już nie.

konto usunięte

1

@kamilop Myślę, że jest wart z 30 mln.. lepszy niż Griezmann na pewno nie będzie.

0

@kamilop Możesz sobie tylko pomarzyć, że wyciągniemy go do 50 mln ;D

0

@marcin000019 Będzie lepszy. Jest dodatkowo młody.

0

@4drian0 No wiem, chociaż nie ma już długiego kontraktu, + jakiś piłkarz.

0

@kamilop Do 50M? No cóż, przy potencjalnym transferze oficjalna wartość będzie spokojnie powyżej 100M. Nie liczyłbym na mniej. To będzie zapewne kolejny odcinek z serii Cillessen - Neto, Arthur - Pjanic.

0

@cat_r37 100 mln to zdecydowanie za dużo. 50 mln + jacyś piłkarze, już prędzej. Dodatkowo sprawa kontaktu Lautaro może obniżyć cenę.

konto usunięte

0

@marcin000019 Chyba chciałeś napisać "gorszy nie będzie" :D

0

@kamilop no tak, 100M przy założeniu, że Inter bierze Pjanica. A żeby się zgadzało w excelu to Bośniak nie może być tańszy niż 45M. Do tego jakiś Firpo za 25M... Na czysto możemy to traktować jak Pjanić + Firpo + 40M = Lautaro 110M.

No ale o jakim Pjaniciu my tu gadamy... Odnośnie Pjanica to są jedynie dywagacje Romero, nie informacje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?