La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1398 Culés

1

Ale ten Ronaldo ma parcie na rekordy.3 mecz z rzedu z jakim Lukssemburgiem i od deski do deski.

2

@lukaszbarca15 On będzie miał 45 lat a i tak będzie chciał grać z Luksenburgiem.Taka mentalność.Ma to dobre i złe strony ;p

0

@Encore Dla klubu czy reprezentacji gorzej.

0

@Encore Jakie złe strony? Wytłumacz mi... Gość ma po prostu zajebisty organizm i tyle a to że chce grać to świadczy tylko o jego determinacji. Co on ma pójść do trenera i powiedzieć: ty słuchaj bo dzisiaj to mi się nie chce? Prawda jest taka, że Ronaldo dba o siebie jak mało który piłkarz a do tego widać, że jego organizm szybko się regeneruje - w Barcelonie to jest euforia jak taki Dembele gra powiedzmy miesiąc czasu i nie ma kontuzji (wiem że to inna para kaloszy ale to tylko przykład) podczas gdy taki Ronaldo gra niemalże wszystko od deski do deski i przez 5 lat nie dozna tylu urazów co Dembele w 1 sezonie. Skoro Santos go wystawia to ten po prostu gra i robi swoją robotę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?