La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1180 Culés

konto usunięte

2

tego Depaya bym widział u Nas :) wczoraj, mimo tego, że Gibraltar to fajnie się go oglądało - kawał zawodnika za darmo - grzech nie wziąć :D

3

@culesjasiules depay człowiek potrafiący kreować grę, uderzyć z daleka, odnaleźć się w polu karnym przy tym szybki i potrafiący zagrać na skrzydle oraz na 9. Według mnie to idealne uzupełnienie obecnego składu bo poza dembele i Messim on potrafi zrobić coś z niczego uderzyć niekonwencjonalnie z ciężkiej pozycji

4

@culesjasiules za darmo to i sól słodka :P

0

@Xxxbarca4ever No nie wiem. W mojej ocenie potrzebujemy nominalna 9, a Depay jest raczej dziesiątką.

konto usunięte

0

@jacobFCB otóż to :D

konto usunięte

0

@jacobFCB 9 jest potrzebna jak tlen ale Depaya bym też brał w ciem,no biorąc pod uwagę fakt, że odejdzie Coutinho i np. Griezzmann :) obstawi Nam 3 pozycje w ataku.

0

@jacobFCB a gdzie napisałem że jest nominalna 9. Fakt że by się przydał jest nie podważalny chyba że dalej chcesz griza na lewym skrzydle

0

@culesjasiules Osobiście wziąłbym Depaya za darmo a hajs zarobic póki jeszcze można na Griezmannie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?