La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 749 Culés

5

Po tych trzech spotkaniach kwalifikacji do mundialu dla mnie póki co Dania jest największym i jak najbardziej pozytywnym zaskoczeniem. Trzy wygrane spotkania i bilans 14:0 (duński Nazario też zdobył bramkę jedną, więc mamy barceloński akcent :D). Pokonali oni pewnie Izrael (2:0) i Austrię (4:0) rozgrywając te mecze na wyjeździe. Pierwszego września mecz ze Szkocją. Jeśli nasz Nazario i jego koledzy utrzymają formę, to szykuje nam się być może czarny koń Mistrzostw Europy (w grupie z Rosją, Finlandią i Belgią). Bardzo mi się to podoba, bo Dania to jedna z moich ulubionych reprezentacji piłkarskich. :)

No i Armenia ciekawie wygląda, tyle, że oni rozegrali mecze z Mołdawią, Liechteinstainem i będącą pod formą Islandią. Przed nimi jeszcze spotkania z Macedonią, Niemcami i Islandią na wyjeździe. Raczej spuchną, jak Izrael w ostatnich eliminacjach, gdzie był w grupie z Polską. :)

6

@Ojciec5tkidzieci Momentem zwrotnym Duńczyków było zwycięstwo 4:0 nad Polską. Od tamtego momentu idzie im coraz lepiej. Na Euro będą bardzo niebezpieczni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?